Widok

Pyszna Pizza barbequie

Zamawiałem dziś tj sroda ok 14:00 pizze barbeque
i szczerze moge gorąco polecic. Odebrala mila Pani a na pytanie "pizza dla duzego chlopa jaki rozmiar" polecila mi średnia na grubym cieście (a jestem duzy chlop 100kg). Uprzedzilem ze place duzym 100zl nie ma problemu (jest mozliwosc placenia karta). Czekałem koło 30/40 minut z myślą, że rzuce się na nią jak rotwailer na biedna owce..
Dotarła. Kurier wydał reszte tak jak trzeba, ba nawet napiwku nie chcial bo dba o drobne (pierwszy raz sie spotkalem zeby nie chcieli napiwku).

Zasiadam do pizzy zamowilem sos czosnkowy (wsumie nie potrzebnie)
Otwieram.. a tam pięknie przystrojona pizza.. sporo dodatkow, ladnie polany sos BBQ - polecam ten sos. W smaku slodko-ostra ale ostrosc to pojecie wzgledne.. dla mnie byla naprawde ostra;) Ciasto grube wypieczone, produkty swierze. Sos BBQ ? lepszzego nie jadlem a czosnkowy co zamowilem dodatkowo pelnil funkcje raczej popitki niczym pomaranczowy sok po dobrej wodce.. Zjadlem sam, i wiecie co? Najadlem się! Pizza konkretna mimo małego rozmiaru 1srednia=100kg głodnego chłopa. cena? 25,90.. Warto było bo masz naprawde dobra jakość w dobrej cenie. Coś dla Fanów burgera na B koło urzędu miasta.
Moja ocena
Pizza Tino kategoria: Pizzerie
obsługa: 6
 
menu: 5
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pyszna zupa meksykańska

W tygodniu z ciekawości zamówiłem zupę meksykańską.Trochę musiałem poczekać, ale było warto.Naprawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry