Pizza Tino

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdynia, Chwaszczyńska 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bolek - opinia Pizza była w stanie surowym. Musiałem ja podgrzewać około 12 minut w piecu, w...
~Bolek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 października 2022

Piotrek - opinia wątek zamknięty Pizza smaczna i szybko dostarczona
~Piotrek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 marca 2020

NAJGORSZA PIZZA JAKĄ JADŁAM - STANOWCZO ODRADZAM wątek zamknięty Zacznijmy może od plusów, a raczej jednego plusa bo więcej nie znalazłam. W...
~zniesmaczona tym g*wnem
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 grudnia 2016

Pyszna Pizza barbequie wątek zamknięty Zamawiałem dziś tj sroda ok 14:00 pizze barbeque i szczerze moge gorąco...
~Mathriders
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

Zamówienie po paru latach i ... wątek zamknięty Zamówiłam tam jedzenie po paru latach bo skoro oni istnieją to myślałam że...
~Katherina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

Bardzo fajna pizzeria wątek zamknięty W pierwszej połowie czerwca miałem okazję zamawiać 5 pizz jednocześnie w...
~Tom
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Zamówienie internetowe wątek zamknięty Złożyłem zamówienie internetowe na dwie pizze i sałatkę, podałem wymagane...
~Anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Dwie godziny wątek zamknięty Dwie godziny czekania i nic. Dlaczego? Ponieważ zamówienie nie zostało...
~my
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

.... wątek zamknięty Wiele razy zamawialo sie tam pisze ale dzis przywieźli smerdzace mieso i na...
~janek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

najlepsza pizza! wątek zamknięty pizza przepyszna ciasto idealne skladniki sosy farsz idealne obsluga uczciwa...
~vito
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

jak głodny to zje wątek zamknięty Gołąbki zimne i niesmaczne. Pizza ok, ale bardzo droga, do tego opłata za...
~kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 września 2012

ODRAZDZAM WSZYSTKIM !!! wątek zamknięty Pewnego słonecznego popołudnia postanowiliśmy z kolegami z biura zamówić...
~Amigo
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2008

Zaskakujace wątek zamknięty Musialem niedawno skorzystac, mimo iz o Tino mialem fatalne zdanie. I wiecie...
~Trash
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 czerwca 2010

odsmażany de volaille wątek zamknięty zamówiłem De volaille z frytkami. niestety otrzymałem spalonego, mocno...
~ZT
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2009

Polecam innym: NIE!!! wątek zamknięty Katastrofa. Prosze mi pokazac kucharza, ktory potrafi schrzanic tak proste...
~TrashO2
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 maja 2009

Jedzonko jest super!!! wątek zamknięty Nie wiem czemu wszyscy tak narzekają.Jedzenie w tino jest dobre fakt to nie...
~takatam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 stycznia 2009

powinni tego zabronic :/ wątek zamknięty Los chciał ze tym razem ja padlem ofiara Tino. Zamowilem sobie Burito z...
~Tomek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 października 2008

Do marco wątek zamknięty Widać, że ślinisz się na widok atrakcyjnej kobiety co oznacza, że jesteś...
~Thomas
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2008

Totalny regres wątek zamknięty Jako wieloletni klient tego lokalu mogę śmiało stwierdzić, że firma...
~Mario
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 lipca 2008

Cała prawda o Tino wątek zamknięty Ogólnie uważam, że pomimo potencjału drzemiącego w pracownikach i lokalizacji...
~ja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lipca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

25

wątków

do góry