Po pierwszej wizycie w restauracji San Marino mogę z czystym sercem polecić to miejsce wszystkim lubiącym dobrze zjeść :)
Przystawka - wątróbki - rewelacja, danie główne - pierś w kaparach- wyśmienita, obsługa miła i kompetentna, wszystko sprawnie i szybciutko podane - POLECAM