Widok
Pysznie i przyjemnie
Po pierwszej wizycie w restauracji San Marino mogę z czystym sercem polecić to miejsce wszystkim lubiącym dobrze zjeść :)
Przystawka - wątróbki - rewelacja, danie główne - pierś w kaparach- wyśmienita, obsługa miła i kompetentna, wszystko sprawnie i szybciutko podane - POLECAM
Przystawka - wątróbki - rewelacja, danie główne - pierś w kaparach- wyśmienita, obsługa miła i kompetentna, wszystko sprawnie i szybciutko podane - POLECAM
Moja ocena
Restauracja San Marino
kategoria: Restauracje
obsługa: 5
menu: 4
jakość potraw: 5
klimat i wystrój: 4
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 5
4.7
* maksymalna ocena 6