Widok

Pytanie a propo rozwodu..

Towarzyskie Temat dostępny też na forum:
Witam,
Właśnie otrzymałam list z sądu dotyczący rozwodu. Chcemy się z Mężem po prostu rozstać - nie mamy wspólnego majątku, nie mieszkamy razem, nie mamy dzieci. Rozwód bez orzekania o winie.
Tutaj pojawia się moje pytanie - rozprawa odbędzie się w listopadzie, a sąd chce ode mnie zaświadczenia za ostatnie 6 miesięcy o zarobkach i nie wiem czy to dotyczy zarobków do dnia, w którym otrzymałam pismo, czy mam to zaświadczenie zabrać na rozprawę dopiero w listopadzie??
Proszę o pomoc, bo nie wiem jak to zinterpretować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadzwoń do Andy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do sądu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja brałam zaświadczenie o zarobkach z ostatnich 6 miesięcy na dzień rozprawy. Też miałam rozprawę w listopadzie, zatem przedstawiłam zaświadczenie za okres 05-10.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie prościej trzy razy wypowiedzieć formułę „Rozwodzę się z tobą" , a o fakcie dokonanym poinformować sąd, aby zrobił sobie odpowiednią adnotację w dokumentach ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sad chce zaświadczenia o zarobkach bo,chce po zakończeniu rozprawy wystawić rachunek,(koszta sadowe). Jako osoba wnoszaca pozew na pewno cos już wplacilas ? Jeśli będzie bez orzekania o winie i za obopolna zgoda to opłaty podziela wam proporcjonalnie do zarobkow.
Zarobki za 6 miesięcy sad chce za okres 6 miesięcy do pierwszej rozprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ps
Jeśli sad w pismie nie okreslil kiedy i jak masz dostarczyć to zaświadczenie to, zabierasz je na pierwsza rozprawe i zgłaszasz sędziemu ze chcesz dolaczyc do akt to zaświadczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, zapłaciłam za znaczek sądowy.
Bardzo dziękuję za naświetlenie mi sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziwne, jak ja się rozwodziłam to nie chcieli ode mnie takiego zaświadczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak długo czeka się na rozwód?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od pierwszego dnia po ślubie...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od złożenia pozwu do pierwszej rozprawy sześć miesięcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry