Widok

Pytanie do ginekologa

Miesiączkuje od 14 roku życia i zawsze mój okres były 'normalny'. Teraz mam 17 lat i współżyje już z chłopakiem, nie robimy tego często, mogłabym powiedzieć, że nawet rzadko... od jakiegoś czasu, od około 3 miesięcy moja miesiączka jest bardzo mała. Odchudzam się od 3 tyg. wcześniej miałam dużo stresu i problemy w domu. Czy może być to przyczyną?? Czym mam iść do lekarza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesteś młoda, masz stresy, problemy, odchudzasz się, to może być przyczyną "mnieszego" okresu...;
ale przede wszystkim upewnij się, czy nie jesteś w ciąży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy jakiś ginekolog udziela się na tym forum...



lepiej popytaj na typowym ginekologicznym forum :)


http://www.forumginekologiczne.pl/forum/vf,48,245



albo faktycznie wcześniejsze stresy + teraz odchudzanie, albo ciąża :) może być jeszcze coś - nie dowiesz się jak nie pójdziesz do lekarza/nie zrobisz badań


aby wykluczyć/potwierdzić ciążę - zrób badanie beta hcg - badanie z krwi, w przychodni, kosztuje ok 40zł, możesz zrobić o dowolnej porze dnia - nie musisz być na czczo :)
domowe testy z moczu nie zawsze są wiarygodne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

przeprowadzka do nowego mieszkania (3 odpowiedzi)

niedawno postanowilismy z mezem sie przeprowadzic. i nadszedl ten dzien, a wiec teraz poszukujemy...

Znany Lekarz (71 odpowiedzi)

Chciałam dodać opinię o lekarzu na portalu znany lekarz i okazało się, ze nie mogę tego zrobić bo...

Dobre żele intymne (23 odpowiedzi)

Nie wiem czy jest to dobry dział na taki temat ale jeśli nie to wybaczcie :P czy kojarzycie...

do góry