Widok

Pytanie do mężczyzn

Panowie, dlaczego zostawiacie swoje dziewczyny,żony, partnerki po krótkich czy długich związkach.Poproszę o szczere odpowiedzi ponieważ chciałabym tego uniknąć,chciałabym coś zmienić lub urozmaicić.Przeczuwam nadchodzący kryzys,który dostrzegam w braku zainteresowania moją osobą. Temat ten jak sądzę zostanie prześledzony przez nas kobiety, więc proszę bez hejtów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zbyt duża różnica charakterów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

"chciałabym tego uniknąć" hmm może ty masz inne plany niż twój partner, a zatrzymywać na siłę naprawdę nie warto
Tak na serio to możesz być najpiękniejszą i najbogatszą i najmądrzejszą kobietą na świece, jednak jeśli on ma odejść to i tak odejdzie bo serca nie można zmusić do kochania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ekspertka w kwestii bycia porzucaną.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kobieta musi kręcić faceta. Trochę szaleństwa, spontaniczności inspirować do działania mężczyznę. Druga strona rowniez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi tylko o czysto powierzchowne relacje to zmiana partnera/ki raz na jakiś czas zawsze odświeża relacje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Głębokie myśli...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kocio, co oznacza czysto powierzchowne relacje. Jeśli tylko sex, to nie oszukujmy się taniej i bardziej wyrafinowany można chyba zaspokoić u pań z ogłoszen.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to zależy jakie kto ma potrzeby, śmiem twierdzić że jednak żona wychodzi dużo taniej i to z wielu względów ;) Tu chodzi raczej o zauroczenie, randki, poznawanie się i początkowe fazy związku gdzie nie występują problemy życia codziennego, o to kokietowanie się i staranie. Dlatego śmiem twierdzić że chodzi o powierzchowne relacje bo jeśli ktoś ma staly związek to jak wyobraża sobie np.20 lat jednostronnych starań tylko jednej strony w walce o urozmaicenie lub podtrzymanie wspólnej satysfakcji z pożycia? To na dłuższą metę nie zadziała....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Związek to wspólne rozwiązywanie problemów, o których facet nie miałby pojęcia, gdyby był singlem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda i to w obu przypadkach. W naszych warunkach łatwiej jest być singlem niż w związku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

O jakich warunkach mówisz? A co do autorki, to jeśli wyczuwasz kryzys i facet się toba nie interesuje to wiedz ze to jest początek końca waszego związku. Jestem facetem, wiem co mówię. Nie ma co ciągnąć na sile, on Ciebie prawdopodobnie zostawi i oboje wtedy będziecie szczesliwi. Tylko jeszcze o tym nie wiesz :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

O jakich warunkach mówię? O bytowych, łatwiej jest się w życiu ogarnąć jednej osobie niż większej ilości osób, do tego dzieci nie są wcale zabezpieczeniem twojej starości, tą funkcję przejmuje ZUS i to nie tani, a dzieci to wtedy zbędny koszt, do tego małżeństwo nie daje ci żadnych bonusów tylko nakłada obowiązki, po prostu samotny wilk ma latwiej organizacyjnie i kosztowo....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

ZUS? To niezły dowcip chyba że w wiek emerytalny wchodzisz teraz bo za kilka lat to co dostaniesz z zusu na chleb nie wystarczy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

większej ilości osób

Osoby to nie mąka,vwiec raczej "liczbie".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

tą funkcję

Jesli ma byc po polskiemu to "tę".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

małżeństwo nie daje ci żadnych bonusów

Typowa gadka typowej starej panny-frustratki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Heh... jakiś takiś, tego śmego się zrobił.
Tuningowany jakby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Usmarkałam się :D
A ożenisz się z nią?
Ps
żarty, można rzucać cukierkami (czekoladowe)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Proszę, proszę. W temacie poprawnej pisowni poucza innych ktoś kto pisze między innymi tak:
"Twojej odpotnadal nie ma."
i tak:
"... w okresie tandemii czy po tym czasie?"
i jeszcze tak:
"Jak zwykle z nienacka pojawia sie...

Masz upośledzony gdysiu tupet. Ale tchórze zawsze w necie mają tupet. W realu jest z tym znacznie słabiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Proszę, proszę. W temacie poprawnej pisowni poucza innych ktoś kto pisze między innymi tak:

Żadko

Brawo.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

HciaLam tyłko siepnąć, rze jest wjosenna pogoda i gżeh pżet kompóterem zwrok psóć :*
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rzecz w tym upośledzony gdysiu że ja jestem jak najdalszy od pouczania innych. Tak w temacie poprawnej pisowni jak i w jakimkolwiek innym. Choćby dlatego że mi też zdarza się popełnić błąd ortograficzny. Ale przynajmniej nie sadzę kwiatków typu "tandemia" czy "z nienacka". Swoją drogą co to takiego to nienacko?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pan Samochodzik jest z Nienacka.
Był taki Zbyszko z Nienacki.
Gdysiek posiada tę "tajemną" wiedzę i szpanuje.
Cały Gdysiek :)
Koń, jaki jest każdy czuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rzecz w tym upośledzony gdysiu że ja jestem jak najdalszy od pouczania innych

Niczego innego tu nie robisz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale przynajmniej nie sadzę kwiatków typu "tandemia"

A jak nazwiesz to "Żadko"? To chyba nie kwiatek tylko duże drzewo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie "Żadko" tylko "Żabko".
Jak "dojżałości" a nie "dojrzałości" .
Nie każdy czyta brajlem :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może tak być że Zbyszko, który napisał Pana Samochodzika był z Nienacka. :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

A skad jest panna "Żadko"?
Sąsiadka najlepszego z najlepszych z dolnej orunii?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

A co to wina Sadyla, że baby za nim szaleją.
Dajcie Chłopakowi żyć.
Sierotka :], już ledwo zipie od tej nagonki :]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Upośledzony gdysiu wychowałem się w jednej z tych gdańskich dzielnic, w której taka namiastka mężczyzny jak ty nie przetrwałaby nawet jednego dnia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

No widzisz, i pierwszy raz w zyciu się zgadzamy.
Zupelnie oczywistym jest, ze wychowales sie w gdanskich slumsach i majac 30-pare lat nadal tam wegetujesz. W dodatku w samotnosci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

No widzisz upośledzony gdysiu, nie masz racji. Niestety nie mieszkam już w dzielnicy, w której się wychowałem. Szczerze tego żałuję ale życie czasem się układa tak a nie inaczej. Uczynię tu małą dygresję na temat rzekomych panów w garniturach, którymi się odgrażasz. W dzielnicy, w której się wychowałem ciągle można znaleźć osoby, które za kilka stówek zajęliby się twoimi panami w garniturach tak że ci po wszystkim nie wiedzieliby co im się złego przydarzyło. Mógłbym skrzyknąć paru takich chłopaków i wziąć ich ze sobą. Tyle że takie sprawy jak ta, która jest między nami załatwiam sam. Jak każdy normalny facet. Tylko taka strachliwa c**ta jak ty bez odrobiny zażenowania przyznaje się do tego że boi się tak bardzo że zabierze ze sobą kolegów z ochrony.
Tytuł wątku sugeruje że nie jest ona dla ciebie. Ty nie jesteś mężczyzną.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

To teraz bez epitetów po koli odniosę sie do twoich wypowiedzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W dzielnicy, w której się wychowałem ciągle można znaleźć osoby, które za kilka stówek zajęliby się twoimi panami w garniturach tak że ci po wszystkim nie wiedzieliby co im się złego przydarzyło. Mógłbym skrzyknąć paru takich chłopaków i wziąć ich ze sobą.

Proszę zrób to. Zachecam cie do podjecia takich dzialan. Chce zebys skrzyknela chlopakow którzy zajmą sie tymi panami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tyle że takie sprawy jak ta, która jest między nami załatwiam sam. Jak każdy normalny facet.

Ty naprawdę myslisz, ze życie to gra komputerowa i ze ludzie są sobie równi.

Wyprowadze cie z błędu. Zycie to nie gra a ludzie nie są równi, wręcz przeciwnie.

Jesli przyjedziesz (w co wątpię) to otrzymasz lekcję życia. Zweryfikujesz również wsxystko co tu piszesz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

zabierze ze sobą kolegów z ochrony.

Błąd. Ja nie mam kolegów, którzy wykonują taki zawód. Za to właściciel takiej firmy to juz co innego.
Ponadto mogę taką usługę wykupić co uczynie. Juz wstepne ustalenia poczynione.
Wstępne z uwagi na sytuację z terminem.

Jesli w to nie wierzysz to sie po prostu przekonaj zamiast pitolic.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Takie gnidy jak Gdynianin nie warto nawet ruszać, są jak nawóz - jak wdepniwsz to nogę ubrudzisz. Takie gmezy należy zostawiać same sobie, to dla nich największa dolegliwość, a tak to się jeszcze z atencji cieszy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja rozumiem, ze jestes starą panna i ze gadżety na dłuższą metę nie wystarczają.
Ale to nie moja wina.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok spróbujmy jeszcze raz.
Widzę że znowu dostałeś słowotoku. Ochłoń na chwilę i pomyśl jak jesteś odbierany przez to ciągłe skamlanie. Najpierw toczysz pianę z tępego pyska jaki to nie jesteś odważny i dzielny a jak zostajesz wyzwany na ubitą glebę zamiast choć zachować pozory że się nie boisz otwarcie przyznajesz się do tchórzostwa i bredzisz o nierównościach społecznych i wynajmowaniu ochrony. Jesteś żałosny. Nikt nie traktuje cię jak szmalownego samca alfa tylko jak płaczliwą (wstawić wyraz będący potocznym określeniem okresu u kobiety)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

otwarcie przyznajesz się do tchórzostwa i bredzisz o nierównościach społecznych i wynajmowaniu ochrony.

Posluchaj ofiaro, ja gram zeby wygrac. To nie gra komputerowa. Przestan pitolic o spotkaniu tylko na nie przyjdz.
Czy to juz nieaktualne?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nikt nie traktuje cię jak szmalownego samca alfa

Przyjdzi zweryfikuj to na żywo. Odbierzesz wazna lekcje zycia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdyby nie Wy, siedzenie w aucie, pod lidlem, byłoby koszmarem :]
Buziaczki przez maskę :*
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale jatka:)
Nie można by tak przy ognisku?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Możnaby ale w Parku w regulaminie jest zakaz zakopywania martwych zwierząt, to kto by resztki Gdynianina stamtąd usunął? A spalić to nieekologicznie...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Niesamowity komentarz starej panny marzacej o sredniej krajowej. To dla takich jak ty jest net.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Niesamowity komentarz internetowego trolla marzącego o tym żeby ktoś go uznał za mężczyznę. To dla takich kmiotków jak ty jest net. Tylko tu możesz żyć pełnią życia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Będziesz dalej pitoli, nie odpowiadac na pytania itd?
Czy mozesz skonczysz te zalosna dziecinade i zweryfikujesz to na zywo?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie będzie żadnego na żywo bo w twoim przypadku cała sprawa zaczyna się i kończy na toczeniu piany z tępego ryja upośledzony gdysiu. Nie stać cię na nic ponadto. I nigdy nie będzie bo jesteś zwykłym trollem i zarówno mentalnym jak i moralnym zerem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

No to powiedzmy otwartym tekstem - nie bedzie spotkania, bo panna na wydaniu sie wycofała.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Gdynianin
Wyglądasz na prawdziwego twardziela, zdradzisz, którą firmę prowadzisz? No chociaż jedną...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Obawiam się, że gdyby taki @Gdynianin pracował, to z pewnością "zdradził" już niejedną firmę :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

W okresie epidemi stare panny maja przes*ane. Współczuję.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

>Sąsiadka najlepszego z najlepszych z dolnej orunii?

Oruni, jeśli już.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

>do tego dzieci nie są wcale zabezpieczeniem twojej starości,

Dzieci do tego nie służą

>tą funkcję przejmuje ZUS

Naiwna wiara, ze państwo zrobi coś za ciebie.
Tak muszą myśleć ułomne intelektualnie osoby, które do prostych czynności życiowych tez potrzebują innych

>do tego małżeństwo nie daje ci żadnych bonusów tylko nakłada obowiązki, po prostu samotny wilk ma latwiej organizacyjnie i kosztowo....

A to małżeństwo zawiera się dla bonusów ?


Ja prdl, widzę straszną sieczkę we łbie tego Kocia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Napisala to stara panna, mieszkajaca na jednej z wsi bliski Trojmiasta, dla ktorej rata 350 zl za saito jest zbyt dużo a wakacje to agro 30 zl za dobe.
Nie trudno tez dojac do jej sympatii politycznych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cieszę się że się zgadzamy @Sky
Jeśli dzieci nie są zabezpieczeniem na starość, ZUS tez nie jest, to co to w takim razie może nim być, hmmm...? No właśnie.....
Im masz mniej dzieci tym więcej możesz pracować, im więcej pracujesz tym więcej zarabiasz, im więcej ci zostaje tym więcej inwestujesz, tym samym tym wiecej podatków płacisz. Do tego ZUS jest obowiązkowy, a posiadanie potomstwa nie jest. Im więcej pieniędzy idzie na podatki i na "zabezpieczenie" starości tym mniej zostanie na posiadanie potencjalnych dzieci, prawda?
Tak samo jest z małżeństwem, to się po prostu nikomu nie opłaca, jeśli patrzeć tylko portfelem. Po co się dzielić swoimi zasobami z kimś, skoro można zachować wszystko dla siebie? To fakty, to liczby, tak działa nasz system podatków i ubezpieczeń społecznych. A jednak mimo to ludzie zawierają małżeństwa i posiadają dzieci, i to jest czysty altruizm i heroizm dzisiejszych czasów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Normalnie trudno zlazesc sensowne slowo, którym mozna byloby okreslic tę kretynke.
Czy ty sie chcesz dzielic wiejska dziołcho? Twoj stan posiadania mieści się w jeden walizce.
Wedlug takich przegrancow najlepiej jest zyc z kotem a idealny mężczyzna nie moze przekraczac 150 cm.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

>Jeśli dzieci nie są zabezpieczeniem na starość, ZUS tez nie jest, to co to w takim razie może nim być, hmmm...? No właśnie.....

Spieszę z odpowiedzią. Zabezpieczeniem na starość jest własna głowa. Każdy ja ma, wiec teoretycznie każdy powinien być zabezpieczony. Niestety, tu zaczynaja się schody, bo głowy różnią się jakością, co skutkuje potem zabezpieczeniem na starość.
Otóż, wystarczy ze każda cześć dochodu czynnego jest przeznaczana na dochód bierny. Wiem, zaraz będzie ze w Polsce nie stać na przeżycie od pierwszego do pierwszego, to z czego odkładać. Bzdura. Wystarczy zacząć od małych kwot. Za 15 tys możesz kupić np. garaż, który wynajmiesz za 300 zł. Jeżeli przez 20 lat kupisz 10 takich garaży, masz 3000 emerytury. Bez wysiłku. Przykładów można mnożyć. Niestety, lepiej 500 plus wydać na wódkę dla rodziców i gofry dla dzieci, bo się przecież należy, a potem narzekać ze sie ma 800 zł emerytury, oczywiście przechodząc na nią najwcześniej jak tylko można. Nie mówię tu o innych modelach, jak np zakup mieszkania, które może służyć dziecku podczas studiów, a potem dawać pieniądze na starość, czy innych formach inwestowania.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sky, o inwestowaniu do niej? No co Ty...
To sa ludzie, którzy cale swoje żałosne życie narzekają, że zły świat się na nich nie poznał, a oni wszyscy tacy mądrzy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Łe tam, co to za wielkie inwestowanie ? Zakup garażu ?
Chodziło mi bardziej o to, aby uzmysłowić, że inwestowanie jest dla każdego. ZUS należy traktować w kategoriach podatku, a nie zabezpieczenia. Dzieci tym bardziej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak widać na załączonym obrazku nie dla każdego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

@Sky, jest dokładnie jak piszesz, dlatego wielu ludzi rezygnuje z posiadania rodziny na rzecz posiadania "garaży" i nawet 1000plus ich nie przekona do innego inwestowania swoich zasobów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Myśle, ze jedno drugiego nie wyklucza.
Mając rodzine, każdego, nawet nie pracującego głową powinno być stać na zakup garażu na wynajem.
Chyba, ze ktoś jest leniwy.
Ale lepiej przez całe życie wydawać na fajki i piwo, a potem na starość użalać się nad sobą, dostawać 800 zł emerytury i pomstować na cały świat.
Zasada jak sobie pościelesz to podstawowa wiedza o świecie. Taka wiedza powinna być przekazywana w szkole.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój Boże. Broń mnie przed tymi "sensownymi" ludźmi :(((
"sensowni ludzie stad uciekają, bk po co siedzieć w chlewie ze świniami ....ech...."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Łowca też zainwestował w nieruchomość. Zrobił jak opisał to Sky. A jak siłę to skończyło...... szkoda gadać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie lepiej porozmawiać szczerze z partnerem, zamiast zgadywać?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zostawiamy z tych samych powodów co one zostawiają nas: monotonny związek, słaby seks, kochanka, rutyna itd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krzyż I łowca. Oni wskażą drogę. Moderuj sobie dalej .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

w Biblii jest taki werset: " Potrójny sznur nie tak szybko się zerwie...". /!/
Zawodowo zajmuję się szeroko pojętymi zagadnieniami skutecznej sprzedaży/ Mieszkam w Gdańsku, jestem /PRAWDZIWYM/ Chrześcijaninem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź wymgałaby rozrysowania całego kontekstu społecznego, bo przemożny wpływ odgryqwa tu środowisko społeczne.

A więc brak odpowiedniego wychowania, a co za tym idzie realizmu i własciwych oczekiwań wobec innych.
Hiperseksualizacja sfery publicznej powoduje natłok bodźców seksualnych, które przekształcają umysł i charakter osłabiając więzi międzyludzkie.
Media elektroniczne i cyfrowe, odpowiadające za ten przechył, promują fałszywe wzorce, a ofiarą padają relacje i ludzie.

Taka diagnioza choć jest prawdziwa w niczym nie pomoże jednostce chcącej poradzić sobie z problemem, bo indywidualna sytuacja może być trudna do rozszyfrowania i żadne konkretne rady kogoś z zewnątrz tu nic nie dadzą. Można tylko zarysować ogólnie przyczyny problemu, a te tkwią w systemie społecznym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...

do góry