Widok

Pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt u deweloperów w Baninie: Jaki bank udzielił Wam kredytu?

Witajcie, Mam taki problem, ponieważ chcę kupić mieszkanie na kredyt, jednak banki nie są przychylnie nastawione do małych deweloperów budujących w Baninie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W takim razie kup mieszkanie na Osiedlu Rodzinnym, ten deweloper jest wiarygodny dla banków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie o tym deweloperze myśleliśmy. Byliśmy w kilku bankach w Gdyni i mówią, że nie kredytują takich deweloperów. Byliśmy dopiero w 4 bankach, ale takie informacje uzyskaliśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. My kupujemy mieszkanko na osiedlu rodzinnym z Siódmego Nieba i uzyskalismy kredyt w banku Pekao SA w Gdańsku. Kredyt pomagała nam uzyskać Pani która została nam polecona przez dewelopera, kontakt świetny i polecam. Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WBK. ZERO PROBLEMÓW
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z mężem brałam kredyt na dom w Baninie od innego dewelopera z Banina. staraliśmy się w dosyć trudnym momencie. po ciężkich trudach udało się dostaliśmy w Euro w Kredyt Banku - jako jedni z ostatnich kredytobiorców w tej walucie.
co do Tej Pani (jak się domyślam poleconej przez Tyszkiewiczów) to mam strasznie mieszane uczucia. z góry założyła że nie mamy zdolności kredytowej. na szczęście udało się przez innego pośrednika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani nie była polecona przez Tyszkiewiczów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pekao SA, Millenium, Getin i Alior Bank - bez problemu wszędzie dostaliśmy kredyt, wzięliśmy w Pekao SA, deweloper z Banina, dużo mniejszy niż Siódme Niebo. Polecam skorzystanie z darmowych usług Expandera, który na pewno znajdzie kilka banków, które udzielą kredytu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry