Widok

Pytanie do właścicieli/potencjalnych właścicieli mieszkań

Hej, ciekawi mnie standard apartamentów powyżej 10 pięter i ich trwałość.

Niedawno odwiedziłem zamknięte osiedle mieszkaniowe w pobliżu Pallavaram, które miało mniej niż 2-3 lata. To nie była tania społeczność i myślę, że jednostki kosztowały blisko 1 crore.

Jednakże zauważyłem już wiele widocznych pęknięć w ścianach zewnętrznych/betonie. To skłoniło mnie do zastanowienia się nad długoterminową trwałością tych wielopiętrowych budynków mieszkalnych.

Czy jako właściciel mieszkania żałujesz, że kupujesz wielopiętrowe budynki mieszkalne ze względu na problemy z jakością konstrukcji? Czy w ogóle obawiasz się, jak budynek będzie się zachowywał za 1020 lat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, ciekawi mnie standard apartamentów powyżej 10 pięter i ich trwałość.

Niedawno odwiedziłem zamknięte osiedle mieszkaniowe w pobliżu Pallavaram, które miało mniej niż 2-3 lata. To nie była tania społeczność i myślę, że jednostki kosztowały blisko 1 crore.

Jednakże zauważyłem już wiele widocznych pęknięć w ścianach zewnętrznych/betonie. To skłoniło mnie do zastanowienia się nad długoterminową trwałością tych wielopiętrowych budynków mieszkalnych.

Czy jako właściciel mieszkania żałujesz, że kupujesz wielopiętrowe budynki mieszkalne ze względu na problemy z jakością konstrukcji? Czy w ogóle obawiasz się, jak budynek będzie się zachowywał za 1020 lat https://9apps.ooo/ ?

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (7 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

Kupno mieszkania dla dziecka, ale najpierw pod wynajem? (48 odpowiedzi)

Ponieważ im dłużej nad tym myślę, tym gorzej dla mnie, może Wy Forumowicze rzucicie mi nowe...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

do góry