Questrooms

Escape Rooms Strefy VR

Gdańsk, Startowa 4A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nowy - opinia wątek zamknięty Super zabawa !! Graliśmy w 5 gier (rolleycoaster / skok z budynku /...
~Nowy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

Super wątek zamknięty Byłam tam w dwóch pokojach:) polecam, warto naprawdę super :)
~MAgda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

super! wątek zamknięty Polecamy zdecydowanie! było fantastycznie :) jako pokój dla początkującej ale...
~Magda, Tomek, Beata i Mirella
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Moja opinia wątek zamknięty Meeeeeeeeeeeeega pokoje! Byliśmy w majówkę, polecam !
~Maniek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 maja 2016

Rewelacja! wątek zamknięty Byłem pierwszy raz na czymś takim i było świetnie! Idealne rozwiazanie aby...
~Filip
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

Recenzja wątek zamknięty Nie ma co się zastanawiać, pokoje warte odwiedzenia. Cena bardzo przystępna...
~Maciek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2016

Super pokoje ! wątek zamknięty Byliśmy już w kilku escaperoomach w trójmieście. Pokoje w questrooms są...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

Super pokoje ! wątek zamknięty Byliśmy w dwóch pokojach, oba były super ! Na pewno wrócimy na kolejne....
~Pati
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

Świetnie ! wątek zamknięty Super obsługa i zabawa ! Na pewno tam wrócimy :))
~EmmeT
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Bardzo dobrze ! wątek zamknięty Bardzo miło w lokalu, fajni ludzie, przyjemna atmosfera. Pokoje fajnie...
~Nati
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Dobrze jest wątek zamknięty Świetna, wymagająca zabawa, czyli taka jaką lubię najbardziej!
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Najlepsza rozrywka w Gdańsku ! wątek zamknięty Byłem z ekipą na wszystkich pokojach i była petarda ! Nigdy się tak dobrze...
~Mega Fan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Świetne miejsce! wątek zamknięty Znakomite miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi! Pokoje bardzo dobrze...
~luki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

Extra zabawa ! wątek zamknięty Byliśmy urodzinowo na obu pokojach i bawiliśmy się nieziemsko ! Za około...
~Maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2015

Super zabawa dla kobiet wątek zamknięty Dawno nie miałyśmy tyle zabawy ,pokój "Zaginiony prezent" idealny na nudne...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2015

naprawde warto wątek zamknięty Super zabawa, super łamigłówki. Warto odwiedzić i spróbować.
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Spoko wątek zamknięty Wybrałem się z kilkoma kolegami do tego pokoju i naprawdę mieliśmy niezłą...
~headhunter
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 maja 2015

Super rozrywka wątek zamknięty Byliśmy na obu pokojach, super zabawa, chociaż po godzinie mózgi nam już...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2015

Warto :) wątek zamknięty Naprawdę super miejsce! Bardzo ciekawe pokoje, zarówno dla wyjadaczy w tej...
~luki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Super wątek zamknięty Ładnie, nowocześnie i skomplikowanie czyli to co lubię najbardziej. Polecam
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry