Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
KNIE - opinia wątek zamknięty Hulajnogi w Gdyni a opłata extra 3pln jesli nie zakonczysz w sopocie - to...
~KNIE
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 października 2021

Robert - opinia wątek zamknięty Ostrzegam przed wynajmem hulajnogi. Doliczają dziwną opłatę 3 zł niby oddanie...
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lipca 2021

Fighter - opinia wątek zamknięty Dziś miałem problem z zakończeniem przejazdu, szybka reakcja po zadzwonieniu...
~Fighter
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

kacper - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie wole przemieszczać się hulajnogami niż komunikacją miejską,...
~kacper
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2020

matt23 - opinia wątek zamknięty Fajne hulajki i apka też. Bez jakichkolwiek problemów. Polecam
~matt23
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 marca 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Nie mam do tej pory zastrzeżeń, kiedyś może cięższy był kontakt przez...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 marca 2020

Całkiem fajny temat dla turysty wątek zamknięty Hulajnogi spoko , lecz byłem w strefie a hulajnoga się wyłączyła z informacja...
~Arek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Brak supportu(...) wątek zamknięty Aplikacja pobrała 3 x 3 zł. Hulajnoga nie przejechała ani metra tylko...
~adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2019

Uszkodzona hulajnoga naliczyła 400zł do zapłaty wątek zamknięty Próbowałam wypożyczyć hulajnogę, niestety nie było takiej...
~Monika
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lipca 2019

Totalna porazka wątek zamknięty Mimo kilkakrotnych podejsc jeszcze nie udalo mi sie skozystac. A dzis to...
~AdamR
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lipca 2019

Nie polecam ! wątek zamknięty Nie mozna ruszyc, pobiera pieniadze z karty. Obsluga nie odpowiada, zbywaja...
~Niezadowolony klient
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 czerwca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry