Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nareszcie bez bólu wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi przychodni R-Cito. Korzystałam z terapii manualnej...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Pan Szymon i ekipa nie są jeszcze zepsuci i zależy im na dobru pacjentów :)...
~Ciechu
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

szkoda, że tak późno znalazłem to miejsce :) wątek zamknięty Na chwilę przed ważnym dla mnie biegiem przydarzyła mi się bolesna kontuzja....
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

Polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam! Pełen profesjonalizm. Życzliwość wobec pacjentów. Kieszeń...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

Znowu zdrowa, sprawna i bez bółu wątek zamknięty Po bezskutecznym 2 miesięcznym kolędowaniu po lekarzach i ciągłej walce z...
~Anna Dranicka Madejska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 października 2015

"Zrehabilitowana" wątek zamknięty Serdecznie polecam gabinet p. Szymona nie tylko za fachowe, rzetelne i...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Nareszcie pozbyłam się bólu wątek zamknięty Trafna diagnostyka!! - po wielu miesiącach chodzenia po rożnych specjalistach...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2015

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam, pelen profesjonalizm, sympatyczna obsluga i przede...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

PODZIĘKOWANIE- REKOMENDACJA wątek zamknięty Szczerze DZIĘKUJĘ i REKOMENDUJĘ znakomity gabinet rehabilitacji leczniczej -...
~Ewa Z-K
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

HALUXSY-STOPA wątek zamknięty przypadłośc wielu kobiet...Te które decydują się na operację haluxsa borykają...
~JOLA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

pacjentka - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam gabinet, bardzo miły i fachowy personel. Gabinet...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry