Widok

R E W E L A C J A

Jestem klientem Lee's Chinese już od ponad dwóch lat, gdy mieli lokal tylko na ul. Korzennej. Jedzenie jest przepyszne i to się najbardziej liczy. Polecam każdemu, bo się nie zawiedzie. Nic dodać, nic ująć - odnośnie jedzenia. Natomiast wielka prośba do właściciela/menadżera restauracji - zróbcie coś, aby w lokalu było bardziej przytulnie. Dodajcie obrusy na stoły, serwetki (tych brak), bo obecnie człowiek ma trochę odczucie, że wchodzi do jadłodajni. Elementy kultury chińskiej są i to jest ok, ale brakuje mi ciepła, przytulności. Chciałbym pójść z żoną do tej restauracji na romantyczny wieczór przy pysznym jedzeniu, ale niestety o romantyzm trzeba się postarać gdzie indziej. Tutaj się tylko WYŚMIENICIE zje. No i jeszcze tempo podawania dań - troszkę za szybko. Po otrzymaniu przystawek jestem w stanie zjeść raptem połowę i na stół już wjeżdżają główne dania - trochę za szybko. Człowiek chciałby spokojnie skończyć, bez obawy że główne danie wystygnie, i przygotować żołądek na kolejną porcję pyszności. Mimo tych drobnych niedociągnięć nadal będę klientem, bo jedzenie jest SUPER. Tylko tak trzymać!
Moja ocena
obsługa: 5
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękujemy!!!!
Jeśli chodzi o wystrój cały czas pracujemy nad tym,dodajemy dodatki dywany kwiaty,wszystko żeby było bardziej przestronnie zapraszamy na randki na drugą sale wystarczy przygasić światło,zapalić świece skosztować naszego winka i odpłynąć.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry