R. SMARZ Professional Hair

Fryzjerzy

Gdańsk, Karola Szymanowskiego 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Strzyżenie wątek zamknięty W salonie byłam po raz pierwszy ale od razu wywarł na mnie super wrażenie....
~Nina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Polecam! wątek zamknięty Bardzo szczerze polecam!!! Pani Kasia uratowała moje włosy po tragicznie...
~Marlena
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 listopada 2017

Polecam Serdecznie wątek zamknięty Korzystam już od wielu lat !!! Polecam
~maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Malwina - opinia wątek zamknięty Korzystałam z usług salonu R. SMARZ Professional Hair kilkakrotnie i za...
~Malwina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

Szczerze polecam :) wątek zamknięty Dzięki Pani Kasi, metamorfoza z blondynki w rudzielca sprawiła, ze wyglądam i...
~Martyna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 listopada 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty To nie była moja pierwsza wizyta w tym salonie i zapewniam, że nie ostatnia...
~Krzysztof
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2015

rewelacja wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia,mało tego 13 piątek był...
~Monika
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Spelnienie marzenia:) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług jakie wykonała na mojej głowie Pani...
~Paati
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

warto tam wrócić wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt z fryzjerem, rzetelne realizowanie oczekiwań a do tego...
~Kuba
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Agata - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz wyszłam zadowolona.. wręcz zachwycona od fryzjera. Doskonała...
~Agata
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 maja 2015

Super. wątek zamknięty Jestem mile zaskoczony. Znajomy polecił mi ten zakład. Sceptycznie do niego...
~Marek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 maja 2015

Szczerze Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam salon fryzjerski R.Smarz. Przede wszystkim świetna,...
~Magdalena.T
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Kasia najlepsza! wątek zamknięty Kasia zrobiła mi przepiękne ombre na blond włosach - inni styliści fryzur w...
~Lola
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2015

Szczerze Polecam ! wątek zamknięty Jeśli ktoś szuka profesjonalnego salonu fryzjerskiego to idealne miejsce....
~Asia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

Pani Kasia- rewelacyjna! POLECAM! wątek zamknięty Pani Kasia- profesjonalna, dokładna, kreatywna i bardzo miła. Zanim...
~Agata
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam, w pełni profesjonalna obsługa i wykonawstwo, świetny...
~Zadowolona klientka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam skorzystanie z usług salonu. Jestem stałą klientka od około...
~Ania
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Pełna profeska wątek zamknięty Super ludzie, super klimat i profesjonalne strzyżenie brody i włosów. Czego...
~DAWID
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Bardzo Polecam!! wątek zamknięty Bardzo profesionalne uslugi. Mila obluga i doradztwo co do fryzury. Moge...
~Rafal
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Rewelacja, salon pierwsza klasa! :) Obsługa przemiła i w pełni spełniła moje...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry