Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
andrzej - opinia wątek zamknięty Wybrałem firmę w sumie na chybił trafił spośród wielu ofert i widocznie...
~andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 listopada 2020

Odradzam wątek zamknięty Pani z biura przyjmująca zamówienie zachowuje kulturę do momentu podpisania...
~Niezadowolony klient
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

Profesjonalnie wątek zamknięty Korzystałam z oferty tej firmy kilkukrotnie i wszystkie rolety były zrobione...
~Alo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Rewelacja!! wątek zamknięty Byłam w paru firmach roletowych. Spośród czterech firm, usługi tej były...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2016

Pani przyjmująca zlecenia z piekła rodem wątek zamknięty Pani przyjmująca zlecenie rodem z PRL. Nieuprzejma, niefachowa i znudzona...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

Porządna firma wątek zamknięty Generalnie polecam, oprócz paru niedomówień, usługa wykonana prawidłowo, w...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2014

Pani się wybitnie nie chciało wątek zamknięty Planowałam kupić rolety, w tym celu wysłałam do trzech firm maila z...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2014

serdecznie polecam! wątek zamknięty Rzetelna firma, szybko, sprawnie zamontowane, miła obsługa.
~Renata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 września 2014

brak chęci pomiaru na miejscu wątek zamknięty Chodzi o wycenę i pomiar rolet. Firma nie była zainteresowana oględzinami i...
~orl0s
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 września 2013

POLECAM wątek zamknięty Firma godna polecenia. Skorzystałam z zakupu i montażu plis i żaluzji...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry