Widok

RENOWACJA DRZWI

WITAM,
czy ktos z WAS oddawal do renowacji drzwi wewnetrzne?
jesli tak ,to jakie firmy mozecie polecic na terenie TROJMIASTA, i jaki jest koszt odrestaurowania jednych dzrwi+framugi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje drzwi odnawiala firma ekodoor - mieli swoja siedzibe w Gdyni, widzialem jeszcze jedna firme ktora sie tym zajmowala majaca siedzibe w Gdansku (na zaspie lub zabiance) ale jej nazwy nie pamietam. Koszt bedzie pewnie zalezal od tego co chcesz zrobic z tymi drzwiami ale pewnie ok 700 - 800 pln za komplet trzeba liczyc. Najlepiej zadzwonic i zapytac o orientacyjna cene.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam.moge wykonac renowacje dzwi.prosze o kontaky pod nr784475361.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaka jest cena takiej renowacji drzwi ,bo oczywiscie mowa jest o drzwach takich normalnych do pokoju ,jakie sa widelki cenowe ,bo nie wiem co sie bardziej oplaca NOWE drzwi czy ich RENOWACJA??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardziej opłaca się nowe. Ale wtedy musisz wymieniac futrynę z drzwiami jesli jest to w bloku. Standardowe dzrzwi to 80 lub 90. A jeżeli mieszkasz w bloku to drzwi pewnie masz 72 cm. Więc pozostaje renowacja olbo demolka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe demolka? calkiem ciekawa propozycja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

ja wlasnie oddalem drzwi wew. do renowacji w firmie MAX-DOOR.
Calosc (przyjezdzaja i zabieraja, potem przywoza nowe i montuja) - lacznie z klamka etc wyniosla mnie 600zl. Same drzwi - bez framugi.Mysle, ze najtaniej wyjdzie 500zl - lecz jesli chcesz jakas ladniejsza szybke etc to za wszystko doliczaja - nawet za klamke. Jest mala konkurencja, wiec ciezko mowic, ze oni sa drodzy. Jednak porownujac koszt do ceny nowych drzwi to jest przeciez masakra... No ale tak to jest jak sie mieszka w starym bloku, gdzie nowe nie pasuja, a nie kazdy jest chetny, zeby zrobic demolke i zdemontowac satre futryny...

Pozdr.

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli coś piszecie - to najpierw trzeba sprawdzić. Otóż kupiłem mieszkanie w starym budownictwie z lat 70-tych, zrobiłem generalny remont i stanąłem przed problemem - co z drzwiami?. Nie uśmiechało mi się robić demolki drzwi z futrynami. Zwymiarowałem dokładnie drzwi (futryny metalowe, typowe dla budownictwa z wielkiej płyty) i podjechałem do CASTORAMY., tam dobrałem sobie same skrzydła, które pasowały do moich futryn. W jednym przypadku musiałem troszeczkę nagiąć zawias, pozostałe pasowały idealnie. Więc uważam, że jeśli kogos nie stać na kompletny demontaż lub nie chce bałaganu związanego z wykuciem starych futryn - to jest to idealne rozwiązanie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
To chyba masz nietypowe te futryny, ale to dobrze dla Ciebie.
Ja oczywiście najpierw sprawdziłem dokładnie, ale moje futryny niestety nie pasują do nowych drzwi (sprawdzałem w u różnych producentów drzwi). Mam parę znajomych którzy też mieli ten dylemat i żadnemu z nich nie pasowały futryny :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo wy takie debile lecicie do castoramy po ościeżnice za 50zl. najlepiej je odnowic, a nie wyrywać w jeden dzień możesz mieć takie futryny bez wyrywania jakie Ci się nie śniły ;) wystarczy dobrze poszukać w necie :)
Nawet mogę podać pomocną dłoń w sprawie namiarów no i mogę pokazać co Firma Portas potrafi zrobić z drzwi i ościeżnic.

służę pomocą gg 2588144
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
podaj kontakt do tej wspaniałej firmy w celu renowacji drzwi i futryn
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawy to temat.Moj facet zaczal "opalac stare drzwi wewnetrzne pokojowe-chcac uzyskac wymarzony efekt....niestety drzwi zdemontowane.....futryny juz w czesci opalone z olejnej......okazalo sie,ze jednak to nie proste......Czy sa jacys fachowcy co odrestauruja mi drzwi???Usuna fachowo farbe olejna,z kazdego "rowku". Dodam,ze kamienica jest ok 100 letnia,a te owe drzwi-nie mam pojecia.Prosze o kontakt ,gg 5721369
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłem w firmie Max-Door i jestem zadowolony .polecam .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
...

wypowiedź zmoderowana ( 2012-06-05 10:22:57)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
...

wypowiedź zmoderowana ( 2012-06-05 10:23:00)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firme Kris-bud odradzam - czekałem tydzień na telefon po to tylko, żeby mi powiedziano, że zrobią mi za trzy tygodnie, po świętach (a chodziło tylko o renowacje futryny). Nie polecam zdecydowanie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, oddawałem drzwi wewnętrzne firmie ekodoor w gdyni dwie pary i się naciąłem. Po pierwsze, bardzo długi czas oczekiwania bez wyraźnej przyczyny, pani w biurze mnie zwodził zanim zapłaciłem, że mają szybki termin realizacji. Po drugie, słabe jakościowo wykonanie - nadaj się tylko do poprawki, po trzecie montaż - szkoda gadać, panowie robią to na odpierd... lepiej kupić nowe drzwi niż się denerwować. Strata pieniędzy na tą firmę!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
..

wypowiedź zmoderowana ( 2012-06-05 10:23:04)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Montaż nowych drzwi na stare futryny oraz renowacja futryn

Montaż nowych drzwi na stare futryny oraz renowacja futryn

http://krisbud.Net.Pl/drzwi/index.Html
okna drzwi rolety żaluzje szafy wnękowe garderoby kuchnie renowacje drzwi renowacje futryn kompleksowe remonty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przestrzegam przed firma Markand. Mezczyzna nazywa sie Andrzej Beclowicz z ul Bora Komorowskiego. To oszusci. Wzial zaliczke i nie doszlo do realizacji. Na poczatku odwlekal, przeciagali sprawe. Dzwi dalej nie ma a zaliczka nie zwrocona. Takze NIE POLECAM.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Też jestem ofiarą pana Bęcłowicza Czy możemy nawiązać kontakt, by razem coś wymusić na tym oszuście? tel. 502679372
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe. Dzięki tej firmie markand@gmail.com mam najlepiej zrobione drzwi i okna. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chciałem w ekodoor złożyc zamówienie na nowe drzwi z nową ościeżnicą, po ponad tygodniu bez sensownych rozmów z nie kompetentną Panią z biura, NIKT NIE przyjechał zrobić pomiaru i przyjąć zamówienia. Nie zależy im na kliencie. Beznadzieja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłem nowe http://weneo.pl/jak-wybrac-dobre-drzwi-wewnetrzne/ znalazłem drzwi w bardzo dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
róenież nie polecam. Co sie dzieje z tymi firmami ż coraz trudniej jest znaleźć rzetelnego wykonawcę , któremu nie zależy tylko na wycyckania z kasy i zrobieniu fuszerki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam -> duży wybór + rzetelna usługa

SPRAWDŹ NAS

więcej na --------> http://www.domelit.pl
okna drzwi rolety żaluzje szafy wnękowe garderoby kuchnie renowacje drzwi renowacje futryn kompleksowe remonty
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
w srode 10.07.2013 montowano u nas dzrwi po renowacji, i wygladaja ślicznie .. nie myslalam ze to tak bedzie wygladalo.Robila to firma z Gdyni Chyloni max dor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
poleczm MAX - DOOR jestem zadowolona. dzis moje drzwi wygladaja jeszce ładniej ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
o jakich kosztach mówimy przy renowacji framugi i wymianie drzwi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My skorzystaliśmy z usług firmy EKODOOR, Gdynia, Gdansk Morena.
Pracownicy firmy montujący drzwi bardzo rzetelni, dobrze wykonali swoją pracę, drzwi oraz opaski estetycznie odnowione i wstawione. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do ich fachowości. Drzwi prezentują się super.

Natomiast szef firmy zachował się wobec nas niekulturalnie, niesłownie, nieprofesjonalnie. Osobiście przyjmował nasze zlecenie, w umowie termin wykonania zlecenia to 21 dni roboczych. Jednak umowa zawiera paragraf: W przypadku wystąpienia trudności z przyczyn niezależnych od Zleceniobiorcy i braku możliwości nabycia niezbędnych materiałów termin wykonania usługi może ulec przedłużeniu o 10 dni roboczych. Mogą Państwo od razu zakładać, że nie otrzymają Państwo drzwi szybciej niż po 31 dniach roboczych, bo wymieniony paragraf szef interpretuje szeroko. W naszym przypadku od momentu podpisania umowy do ostatecznego zamontowania drzwi minęło 38 dni roboczych, czyli prawie 2 razy tyle, ile przewiduje w normalnych okolicznościach umowa (21 dni). Kontakt z szefem był bardzo trudny, szef nie odbierał telefonu, nie oddzwaniał mimo próśb, nie przyjeżdżał o umówionej porze, nie informując o spóźnieniu trwającym kilka godzin.
Przy przyjmowaniu zlecenia szef rozrysował wygląd drzwi na kartce, którą zeskanowaliśmy. Następnie przywiózł drzwi zupełnie innego modelu. Otwory w drzwiach były w innych miejscach i wielkości niż zamawialiśmy. Kiedy powiedzieliśmy, że zamawialiśmy inne drzwi, szef zaprzeczył. Kiedy pokazałam - czego szef się nie spodziewał - skan jego rysunków, odpowiedział, że takiego wzoru nie da się wyciąć, bo jest nowa maszyna, która tnie tylko standardowe wzory. Zauważyłam, że skoro nie mógł wykonać uzgodnionego w umowie modelu drzwi, powinien był się z nami skontaktować i zapytać o to, czy akceptujemy nowy model. Moje uwagi wyprowadziły szefa z równowagi, nie chciał przyznać się do błędu, mimo że dowody (skan) były ewidentne. Zarzucał nam, że to my chcemy go oszukać. Tak niekulturalnego przedstawiciela firmy świadczącej usługi nigdy nie spotkałam.

Podsumowując: pracownicy firmy świetnie dokonali renowacji drzwi, jednak ze względu na ogromnie niekulturalne i nieprofesjonalne podejście szefa do nas i ogrom nerwów, jaki straciliśmy na rozmowach z nim, nie zdecydowalibyśmy się ponownie na zamówienie czegokolwiek w tej firmie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Był krótki czas, że o tym myślałam, ale będę się zastanawiać nad nowymi. W Mikea https://mikea.eu/product/thermika-pasiv/ znalazłam ładne drzwi pasywne, które będą przede wszystkim ciche i pasywne. Na tym mi naprawdę zależało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

Oprogramowanie dla firmy (15 odpowiedzi)

Jakiego typu oprogramowanie do firmy polecicie? Gotowe czy może jednak dedykowane?

Remont (7 odpowiedzi)

Kto jest chetny?

do góry