o OSK GDprawko dowiedzialam sie od znajomego. Gdy usłyszałam o zmianiach planowanych na luty 2012 , uswiadomilam sobie , ze nie ma na co czekac ;) . Zastanawialam sie nad wieloma ośrodkami na terenie Gdańska, lecz ostatecznie wybrałam GDprawko. Do dzisiaj dziękuje znajomemu , ze polecił mi Was ;) . Teorie wykładał Paweł , początkowo myślałam , ze nie przeboleje tej teori , ale mylilam sie ;) . Zajęcia były przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze ;) Część praktyczną również miałam zaszczyt miec z Pawłem :D . Poprostu rewelacja . Gdy trzeba było tłumaczył do bólu ;) zawsze wspierał , pomagał , dawał wiele cennych wskazówek , dzięki niemu czułam sie pewnie na drodze ;) . Część praktyczna była przeprowadzana zupełnie bez stresowo , ale z humorem ;) . Egzamin państwowy miałam w lutym , ku wielkiemu zdziwieniu zdałam za pierwszym podejściem !
Kieruje wielkie podziękowania dla Pawła , za cierpliwość oraz wyrozumiałość ;) . Z drugiej strony az przykro sie robi , kiedy pomysle , ze moja przygoda z GDprawko juz sie skonczyła :( . No ale nic, jeszcze raz wielkie dzięki !


Pozdrawiam całą ekipe GDprawko :)