Widok

REWELACJA!

Zdecydowanie NUMER 1 w całym Gdańsku. Polecam wszystkim. :)
Kurs robiłam w innej szkółce na terenie Gdańska. Niestety poległam na egzaminie państwowym. Kierując się dobrymi opiniami tej szkółki, postanowiłam dokupić sobie kilka godzin jazdy, aby mieć styczność z innym instruktorem niż wcześniej. Teraz już wiem, że to był dobry wybór, bo dzisiaj wyszłam z PORDu z wynikiem pozytywnym. :)
Artur- świetny instruktor, który nigdy nie pracuje, bo przecież '' Jeśli robisz to co lubisz, nigdy nie będziesz musiał pracować''. Gołym okiem widać pasję w tej osobie. Idealne nastawienie do osoby uczącej się, świetne rady, które myślę, że zostaną w pamięci już na zawsze. Poza fachowym podejściem do lekcji, wysoka empatia- wyczucie tego co myślę i czuję. Podczas tych kilku godzin z wyżej wymienionym instruktorem zauważyłam swoje błędy, a także po słowach otuchy poczułam się pewniejsza i zrozumiałam, że jestem w stanie zaliczyć egzamin państwowy. Takich instruktorów powinno się spotykać w każdej szkółce. :)
Podsumowując jestem bardzo zadowolona i z całą pewnością ELITE mogę polecić wszystkim! Jeszcze raz dziękuję za wszystko, do zobaczenia na drodze! :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dzięki Natalia :) Cieszę się ,że będę widywał na naszym osiedlu kolejną zadowoloną buzię :) WIELKIE SERDECZNE GRATULACJE !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry