Witam Mam ślub 26.05.2006r i chciałbym pojechac z kościoła do knajpy rikszami wiec poszukuje o kolo 30 rikszy jak ktos ma jakis kontak z firma albo ludzmi prosze o kontakt pilny:)
Qba
00
~Flash
(20 lat temu) 25 stycznia 2006 o 16:23
Gratluje pomysłu :)
Obawiam sie ednak, że musiał być ściągnąć wszstkie riksze 3miasta.