Witam Mam ślub 26.05.2006r i chciałbym pojechac z kościoła do knajpy rikszami wiec poszukuje o kolo 30 rikszy jak ktos ma jakis kontak z firma albo ludzmi prosze o kontakt pilny:)
Qba
00
~Flash
(20 lat temu) 31 stycznia 2006 o 09:12
Otóż to, staraj się :)
A jak sie uda, to nie zapomnij nas zawiadomić, abyś mogli to zobaczyć :)