Widok

ROZGLĄDAM SIĘ ZA NIANIĄ W NIEPEŁNYM WYMIARZE...

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:


Czy znacie może osobę , która zgodziła by się przychodzić do dziecka na kilka godzin około 2 razy w tygodniu ???

Juz kilka razy szukałam i straszny był problem .........

Koniec końców opiekę sprawuje teściowa, ale jest coraz bardziej schorowana ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hooopka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hoppka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A skąd jesteś? Założyłam niedawno Klub dla dzieci w Gdańsku Żabiance, bardzo dogodny dojazd, tuz przy przystanku tramwajowym (2,6,8) i autobusowym (227). Póki co mamy pojedyncze osoby, także praca jest podobna do relacji z nianią, bo to bardzo kameralne miejsce. Opieka "na godziny" lub regularnie.Oprócz tego fajne zabawki i przytulna sala, przystępne ceny. Zapraszam: www.klubwieloryb.pl i codziennie od 8-12, chyba, że się umówimy to możliwa dowolna godzina w ciągu dnia. Można wpaść, zobaczyć, omówić szczegóły, docelowo pracujemy do 18:00.
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda , że tak daleko.....

Mieszkam na Przeróbce !

Potrzebuje opieki na 8 godz. około 2 razy w tygodniu, może jakaś wasza znajoma , która ma trochę wolnego czasu.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukałam kiedyś opiekunki na tych samych zasadach (3 razy w tygodniu ale po 4 h), dałam ogłoszenie na Stogach na tablicy ogłoszeniowej w kiosku koło przystanku tramwajowego i od razu zgłosiły się chętne panie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem jestem mama i mam dwojke dzieci chetnie zajme sie twoim dzieckiem u siebie w domu bedzie milo twoje dziecko towarzystwo napisz jak cos na maila ieszkam na starowce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie byłoby, ale byłby problem z dowiezieniem mojego synka. Wolałabym , aby opiekunka przychodziła do mnie, lub gdyby maluch miałby być u niej, to aby była z tej samej dzielnicy....

Ale dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w jakim wieku jest twój maluch?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry