Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
N - opinia wątek zamknięty Firmę RTB wyróżnia profesjonalizm w każdym calu. Jakość wykonanych prac oraz...
~N
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

Dobra/solidna firma wątek zamknięty Usługa założenia ogrodu od projektu do realizacji wykonana solidnie i...
~Eugeniusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Super fachowcy wątek zamknięty Panowie wykonali u mnie kompleksową usługę założenia ogrodu oraz ułożenia...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Wszystko Super ;) wątek zamknięty Porządni fachowcy. Termin był lekko przełożony jeżeli chodzi o start lecz...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

Wykonanie podjazdu,murków oporowych itd... wątek zamknięty Polecam RTB SERWIS z prostej przyczyny-przekonałem się o tym w pierwszym...
~Mieszkaniec Warzna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lutego 2016

Podjazd, taras, ścieżki, schody wejściowe oraz ogrodzenie wątek zamknięty Cała ekipa przyjazna, kulturalna a przede wszystkim profesjonalna i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Prace w Muzeum MW wątek zamknięty Profesjonalne i rzeczowe podejście. Szybka wycena i krótki termin realizacji....
~MS
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 października 2015

Rbs serwis - firma od ogrodów wątek zamknięty Po raz pierwszy od wielu lat mogę z pełnym przekonaniem polecić firmę...
~Krzysztof z Gdyni
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 czerwca 2015

Śmiało polecam wątek zamknięty Zatrudniłam z polecenia i śmiało mogę polecić dalej. Trawnik w trakcie prac...
~L.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Zdecydowanie polecam RTB! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze zrobionego przez firmę RTB podjazdu - panowie...
~Anna G.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

Polecam firmę RTB Serwis wątek zamknięty Polecam firmę - naprawdę rewelacja. Panowie przyjeżdżali na czas, sprawnie...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

Krystian - opinia wątek zamknięty Firmę Pana Tomasza Bieńkowskiego znalazłem przez internet i jestem...
~Krystian
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 października 2012

Szybko i profesjonalnie. wątek zamknięty Profesjonalne i rzeczowe podejście. Szybka wycena i krótki termin realizacji....
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

Ogród, kostka oraz taras wątek zamknięty Firma naprawdę godna polecenia. Fachowość to mocna strona Firmy do tego...
~Andzelika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług firmy RTB Service. Rzetelne wykonawstwo,...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

Ania - opinia wątek zamknięty Polecam firmę RTB Serwis. Panowie bardzo fachowo i rzetelnie podeszli do...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

RTB SERWIS wątek zamknięty Szczerze polecam firmę RTB SERWIS! Jestem osobą wymagającą, a do ekipy...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

Nawadnianie wątek zamknięty Bardzo szybka obsługa, pełny serwis, Firma bardzo elastyczna, potrafi...
~D.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

RTB Serwis wątek zamknięty Panowie ułożyli kostkę bardzo profesjonalnie, doradzali, po każdym dniu pracy...
~Darek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

Pielęgnacja i utrzymanie trawnika w sezonie wątek zamknięty Korzystam z usług Firmy RTB Serwis już drugi rok. Współpraca z nimi to...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry