Rachella

Wróżka

Sopot, Parkowa 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M. - opinia Rachella niesamowita, pełna ciepła i zrozumienia Polecam z całego serca
~M.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 grudnia 2022

Kamila - opinia .....juz od samego progu wita nas ezoteryczna mistyczna atmosfera... Rachella...
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 listopada 2022

Wspaniała wizjonerka Pani Rachella jest wspaniałą, ciepłą i przesympatyczną osobą. Bardzo się...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lipca 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Pani Rachella... Wspaniala osoba... Widzi więcej niż jestesmy sobie w stanie...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

niesamowita... wątek zamknięty ciezko mi opisac to wazne i poruszajace spotkanie... bylo niesamowite, tak...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2019

rachella ona wie wątek zamknięty Ona na pewno wie, Tarot w jej rękach to dar. Danusia
~Danusia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Ewa wątek zamknięty To jest Osoba Niezwykla. Kocham Rachele! To nie wrozka, to wizjonerka!...
~Ewa z wrzatku
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 grudnia 2018

Magiczny klimat wątek zamknięty Moja wizyta u Pani Rachelli nie była przypadkowa, w pewnym momencie życiowego...
~Rafał
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Rachella wątek zamknięty U p., Rachelli pierwszy raz byłam ponad rok temu ,Wiele rzeczy się...
~Ann
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2018

Natchnienie wątek zamknięty Panią Rachelle poznałem 4 lata temu i własnie po takim czasie spałniła mi sie...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 września 2018

Wspaniała moc wątek zamknięty Byłam pierwszy raz u wróżki. Bałam się strasznie. Okazało się jednak , ze...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Szczęśliwa wątek zamknięty Nie mam guzków w płucach,to wynik 2 badania w UM w Gdańsku,w pierwszym...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2018

Prawdziwa Wizjonerka wątek zamknięty U Pani Rachelli byłam już 5-6 razy. Nie po wróżby, a bardziej po pomoc w...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Przynosi ukojenie wątek zamknięty Rachella przynosi spokój i ukojenie. Potrafi poprowadzić, doradzić i zachęcić...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Mega Wiedza wątek zamknięty U wróżki Rachelli byłam pierwszy raz, jestem pod ogromnym wrazeniem wiedzy...
~Non omnis moriar
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

Przewodnik Duchowy wątek zamknięty Z wróżką Rachellą spotykam się co jakiś czas i jeszcze nie zdarzyło się, aby...
~Danusia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

PRAWDZIWA WIZJONERKA !! wątek zamknięty Po pierwsze WSZYSTKO SIĘ SPRAWDZA. Po drugie Pani Rachella umie doradzić przy...
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

UWIERZYŁAM NO I MAM!!! :) wątek zamknięty Szukając pocieszenia, poszłam do Pani Racheli. Nie mogąc patrzeć dalej na...
~Mina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

Fantastyczna Rachella wątek zamknięty Pani Rachella czyta z naszej duszy jak z otwartej ksiażki , to wspaniała...
~M.Sopot.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

Rachella wątek zamknięty Jest bardzo dobrym specjalistą. od lat chodzę do rachelli. Nigdy mnie nie...
~ona
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry