Widok

Raczej nie polecam

Meble jakościowo przyzwoite, choć zdecydowanie za drogie jak na ich cenę u producenta KAM. Słaba ekipa montażowa - marni fachowcy, a do tego gburowaci i ciągle czegoś zapominają. Po montażu nie można się doprosić o dodatkowe zaślepki czy listwę. Fronty niedopasowane, trzeba regulować samemu, bo szanownym monterom się nie chciało, mimo że o to prosiłem. Myślę, że są firmy, które bardziej dbają o klienta.
Moja ocena
KAMA kategoria: Meble kuchenne
obsługa: 3
 
oferta: 4
 
jakość asortymentu: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Witam, jestem właścicielem firmy KAMA-Meble kuchenne, od samego początku przykładam ogromną wagę do najwyższego poziomu obsługi zarówno w studio jak i na montażu ! Jestem zdumiony i zakłopotany opinią wystawiona przez Pana, Panie Marcelu. Tym bardziej jest ona dla mnie zaskakująca, że z usługi korzystał Pan 5 lat temu !!! dlaczego wcześniej nie chciał się Pan podzielić opinią o całym zajściu? Zaskakująca jest również Pana informacja w opinii, że ceny mebli są tu zdecydowanie za drogie jak na ich cenę u producenta KAM. Czyżby znał Pan ceny producenta KAM? a korzystał z naszych usług? Hmmm Sprawa jest co najmniej podejrzana. Wszystkich swoich klientów znam osobiście, wielu z nich składa ponownie zamówienia, domawiając inne rzeczy lub polecają moją firmę jako godną zaufania swoim znajomym, dlatego też informacje zawarte w Pana opinii bardzo mnie zaskakują. Odpowiadając na Pana opinię przejrzałem wszystkie zamówienia od początku działalności firmy (bo pamięć ludzka jest ulotna) i stwierdziłem, że ŻADEN z moich klientów nie ma na imię Marcel. Mało tego każdy montaż jest zakończony spisaniem protokołu odbioru w którym to, jeśli są jakieś braki bądz uwagi klient wpisuje je tam, co poświadcza własnoręcznym podpisem. Nadmienię, że zawsze, każdy klient ma numer telefonu do właściciela firmy aby w razie potrzeby móc kontaktować się bezpośrednio! Do dnia dzisiejszego nie mam żadnych braków w tych protokołach! Jeśli byłby Pan skłonny do podania mi kilku informacji: kto i kiedy dokładnie u Pana montował (skoro byli tak charakterystyczni - gburowaci i marni fachowcy, że zapamiętał ich Pan do dzisiaj to zapewne imiona takowych "typków" także Pan zapamiętał) numer zamówienia oraz rodzaj frontów. Wszystkie te dane znajdzie Pan w zamówieniu. Proszę o podanie bardziej szczegółowych informacji aby ( jeśli to dotyczy firmy KAMA-Meble kuchenne) eliminować nieprofesjonalne podejście do klienta. Będę wdzięczny za konstruktywną odpowiedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry