Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patryk - opinia Polecam usługi wszystkim znajomym i nie tylko. Najlepszy adwokat, lepszego...
~Patryk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 maja 2023

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Krótki termin wizyty. Bardzo konkretny prawnik.
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 grudnia 2020

Polecam w sprawach spadkowych wątek zamknięty Z rodziną tylko na obrazku. A z tą kancelarią do sądu w sprawach spadkowych.
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 grudnia 2018

Wygrana apelacja wątek zamknięty Do mec. Lodzinskiego trafiłam z polecenia z przegraną przed sądem rejonowym....
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Jedyny prawnik, który zna się na stowarzyszeniach i fundacjach wątek zamknięty Po dwóch nieudanych wizytach w kancelariach polecono nam mec. Krzysztofa...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

3 lata współpracy wątek zamknięty Ta kancelaria obsługuje moją firmę trzeci rok. Umowy, sprawy pracownicze,...
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Kolejna sprawa rozwiązana wątek zamknięty Zawsze korzystam z usług, gdy nie płacą mi faktur. Kolejna sprawa o zapłatę...
~Michał Kownacki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 października 2017

Bardzo skuteczny prawnik wątek zamknięty Mecenas jest specjalistą od trudnych spraw spadkowych.
~MK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

~JP
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Trudny podział majątku wątek zamknięty Dzięki pomocy mec. Lodzińskiego zwycięsko przeszłam przez trudny podział...
~Monika M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

Dziękuję za pomoc i polecam. wątek zamknięty Moja sprawa nie była łatwa i trwała długo, ale dzięki zaangażowaniu mecenasa...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Jestem zadowolony. wątek zamknięty Jestem zadowolony.
~Stanisław Maziarz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

Rewelacja wątek zamknięty Korzystam z pomocy w sprawach prywatnych (spadek itp.) i doradztwa w firmie....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

Mogę polecić. wątek zamknięty Pan Mecenas pomógł mi w podziale majątku. Sprawa skomplikowana, bo spadek z...
~JB
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

Skuteczny prawnik wątek zamknięty Dzięki pomocy tej kancelarii zakończyłem sprawę, która ciągnęła się od lat i...
~Marcin z Sopotu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

Skuteczny Radca wątek zamknięty Miałam okazję skorzystać z usług Pana Krzysztofa z polecenia znajomych,...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry