Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamila - ocena Serdecznie dziękuję, że miałam możliwość wybrać na mojego prawnika p. Anne i...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 października 2023

anna rs - opinia Chciałam wszystkim, którzy są w trudnej sytuacji, polecić Panią Mecenas...
~anna rs
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 września 2022

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Pani Mecenas Anna Kołodziejska prowadziła mi bardzo trudną sprawę rozwodową...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Jestem Klientem Pani Mecenas w różnych sprawach. Czytając poniższe negatywne...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Nie polecam! Wyniosła, wywyższająca się nie kompetentna kobieta. Sprawę...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 listopada 2020

Andrzej Grzywacz - opinia wątek zamknięty Wyświadczyłem sobie najlepszą przysługę - korzystając z pomocy Pani Anny i...
~Andrzej Grzywacz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 lipca 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pani Mecenas prowadzi niezwykle trudną sprawę rozwodową mojej córki....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Sprawa polsko- niemiecka wątek zamknięty Pani Mecenas Anna Kołodziejska prowadzi moja sprawę w Polsce. Mam męża...
~Baumhaus
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

kobieta i rozwód wątek zamknięty Rozwód to ciezki etap dla każdej z nas, później sprawa alimentacyjna,...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Adam - opinia wątek zamknięty Kancelaria Pani Anny Kołodziejskiej jest bardzo profesjonalna. Uczciwie i z...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 czerwca 2019

klient wątek zamknięty Polecam usługi kancelarii Pani Mecenas Anny Kołodziejskiej. Olbrzymia wiedza...
~marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lutego 2019

Opinia wątek zamknięty Kancelaria Pani Mecenas Kołodziejskiej prowadzi mają sprawę od kilku lat....
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 października 2018

Marta wątek zamknięty Moja sprawa dotyczyła rozwodu oraz sprawowania opieki nad dziećmi. Trafiłam...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2018

Sylwia wątek zamknięty Witam. Chciałam napisać jak bardzo jestem wdzięczna Pani Mecenas za pomoc i...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

profesjonalna pomoc w bardzo trudnej sprawie wątek zamknięty Miałam bardzo trudną sprawę, aż trudno mi o niej pisać tu na forum, błędy...
~monia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry