Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia Skrupulatność, profesjonalizm, wszechstronna wiedza dotycząca obowiązującego...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 sierpnia 2020

Ola M - opinia Pani Mecenas to profesjonalistka w każdym calu. Spokój, opanowanie,...
~Ola M
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 5 lipca 2020

Jerzy Drygas - opinia Pragnę podziękować Pani Mecenas. Kilkukrotnie korzystałem z Jej usług w...
~Jerzy Drygas
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 23 marca 2020

Anna - opinia Chciałabym podziękować Pani Mecenas i szczerze polecić jej usługi każdemu kto...
~Anna
-

dodano: 22 marca 2020

Michał - opinia Polecam! Skorzystałem z usług mec. Anity Świetlikowskiej w związku ze sprawą...
~Michał
-

dodano: 22 marca 2020

Marek - opinia Pani mecenas Anita Świetlikowska podjęła się prowadzenia spraw z zakresu...
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 listopada 2019

Marcin - opinia Bardzo szybka i skuteczna pomoc ze trony Pani Anity Świetlikowskiej....
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 października 2019

Pani Anita Świetlikowska wątek zamknięty Zgadzam się z moimi przedmówcami, współpracowałam z panią Anitą i muszę się...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 listopada 2018

Prawo autorskie wątek zamknięty Szczerze polecam kancelarię Pani mecenas wszystkim osobom i firmom...
~Wojciech
-

dodano: 3 listopada 2018

Uczciwość i rzetelność wątek zamknięty Polecam usługi Pani mecenas Anity Świetlikowskiej. Pani Mecenas jest właściwą...
~Elżbieta
-

dodano: 16 października 2018

Polecam wątek zamknięty Pani Anita Świetlikowska należy do grona tych nielicznych pasjonatów...
~Małgorzata
-

dodano: 13 października 2018

W 100% polecam Panią Mecenas A. Świetlikowską wątek zamknięty Potwierdzam nie tylko profesjonalizm zawodowy, ale także empatię oraz...
~Małgosia
-

dodano: 18 września 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam Panią Mecenas, którą niezwykle cenię za wiedzę, rzetelność oraz...
~Monika
-

dodano: 17 września 2018

Polecam wątek zamknięty Współpracowałam z Panią Mecenes w wielu sprawach dotyczących spółki , w...
~Grazyna
-

dodano: 16 września 2018

Radca prawny godny absolutnie polecenia wątek zamknięty Jeżeli macie trudną sprawę, to korzystając z usług Pani mecenas...
~Jolanta
-

dodano: 25 sierpnia 2018

Rzetelność i zaangażowanie wątek zamknięty Z porady prawnej med. Świetlikowskiej skorzystałam w sprawie spadkowej....
~Dagmara
-

dodano: 20 sierpnia 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Panią Mec. Świetlikowską poznałem przy okazji pracy w firmie, dla której...
~Marek
1

dodano: 13 sierpnia 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Z przyjemnością zamieszczam tę opinię. Miałam okazję współpracować z Panią...
~Katarzyna
1

dodano: 7 sierpnia 2018

Rozwaga, życzliwość wątek zamknięty Takie cechy przede wszystkim przypisałabym Pani Radcy Anicie Świetlikowskiej....
~Anna
1

dodano: 10 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Pracowitość bez prawniczego gwiazdorstwa, kompetencja, rzetelność,...
~Hanna
-

dodano: 7 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry