Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysiek - opinia wątek zamknięty Od pierwszego kontaktu wiedziałem, że dobrze trafiłem. Polecone przez...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Kancelaria godna polecenia, pełen profesjonalizm, zaangażowanie , wszystko...
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 maja 2021

Zenon - opinia wątek zamknięty Pomimo pozytywnego rozpatrzenia wniosku nie polecam tej Kancelarii w sprawach...
~Zenon
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 czerwca 2020

Natalia Zielmachowicz wątek zamknięty Pani Natalia pełen profesjonalizm spokój opanowanie wiedza potrzebowaliśmy...
~Miroslaw
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 października 2018

Doświadczenie wątek zamknięty Przy współpracy z tą kancelarią zdecydowanie widać spore doświadczenie w...
~Anna9
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2018

Windykacja wątek zamknięty Bardzo szybko podjęte działania windykacyjne przez tego radcę prawnego...
~Pablos
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

sprawa rozwodowa wątek zamknięty Najlepsza kancelaria w mieście. Ja i moje dwie moje koleżanki z pracy...
~Ela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

polecam :) wątek zamknięty Ja również zaliczam się do grona zadowolonych klientów - radcy pomogli mi...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

naprawdę polecam! wątek zamknięty Jeden z moich klientów przestał opłacać faktury. Nie wiedziałem, jak sobie z...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2018

:) wątek zamknięty Kancelaria pomogła mi w walce o odszkodowanie. Zawdzięczam je wyłącznie im,...
~Justynka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

:) wątek zamknięty Czy polecam? Jak najbardziej - dzięki Państwu odzyskałam swoje pieniądze,...
~irenka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

polecam :) wątek zamknięty Kancelaria pomogła wywalczyć mi niemałe odszkodowanie komunikacyjne. Gdyby...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

Jeszcze raz bardzo dziękuję! wątek zamknięty Bardzo dziękuję kancelarii za pomoc w mojej sprawie. Po kolizji, towarzystwo...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

Super! wątek zamknięty Kancelaria już dwukrotnie świadczyła dla mnie usługi i z efektu każdej jestem...
~Jarek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

polecam! wątek zamknięty Kancelaria pomogła mi wywalczyć odszkodowanie od sprawcy wypadku, przez...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2018

dziękuję za pomoc! wątek zamknięty Jestem ojcem, ale z matką swoich dzieci nie żyję, dlatego też płacę co...
~Jurek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2018

Szczerze polecam! wątek zamknięty Zleciłem tej firmie obsługę długów - miałem kilku wierzycieli, którzy nie...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam tą kancelarię! Pani Natalia Zielmachowicz pomogła nam podczas...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Nigdy nie wiesz kiedy będzie potrzebny dobry prawnik wątek zamknięty Dobrze, że tu trafiłem... pewnie sam bym sobie nie poradził ze swoją sprawą,...
~K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 grudnia 2017

Dziękujemy wątek zamknięty Dziękuję w imieniu rodziców, są bardzo zadowoleni z pomocy w sprawie podziału...
~Ada
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry