Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pierwsza klasa jak najbardziej polecam wątek zamknięty Miałam okazję po raz pierwszy skorzystać z pomocy, którą zaoferowała mi pani...
~DOmeneka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Bardzo Polecam wątek zamknięty Dla mnie to była nie oceniona pomoc. Pani Mecenas uratowała mnie. Przyszłam...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

polecam wątek zamknięty zdecydowanie polecam. Bardzo mila i fachiwa obsluga, profesjonalne i ludzkie...
~Martin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 października 2014

stała obsługa wątek zamknięty Kancelaria obsługuje moją spółke cywilną. Polecam. Szybko profesjonalnie, w...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

profesonalizm i skuteczność wątek zamknięty serdecznie dziękuję za pomoc. Myślałem, że sprawa jest już stracona bo jak tu...
~Edward
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 września 2014

Lucyna - opinia wątek zamknięty Cieszę się, ze wybrałam tą Kancelarię. Pani Renata "opanowała" moje emocje...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lipca 2014

Świetna pomoc! wątek zamknięty Pomoc Pani Mecenas była nieoceniona! Pomogła mi przebić się przez...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Korzystałem z usług tej kancelarii w 3 sprawach. Jestem pod wrażeniem...
~Raf
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 czerwca 2014

Gorąco polecam! wątek zamknięty Świetna obsługa, rzetelnie rozwiązana sprawa i w końcu ktoś rozmawia ze mną...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

Solidna kancelaria wątek zamknięty Przyszłam do Pani mecenas po poradę uzyskałam rzetelną informację podaną w...
~Pati
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry