Widok

Radio bolero

Radio bolero
Zmienię radio z1965 bolero propozycję proszę przesyłać na e-mail

Zobacz ogłoszenie »
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bolero

Też mam takie radio, w bdb stanie-brakuje jedynie tylnej klapy..chętnie sprzedam za 250zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

warte przemyślenia!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

propozycja

stare ale jare ponoć wartość takiego radia to 600zł ja dam 300 pasowało by? czekam na odpowiedz!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Społeczność

Szczeniak 3 miesiące suczka (27 odpowiedzi)

Szczeniak 3 miesiące suczka Oddam sunię 3 miesięczną haski z owczarkiem szwajcarskim z powodow...

do góry