Widok

Radio samochodowe ginie w umiarkowanym upale!

Witam wszystkich, mam 2015 Dodge Dart SE z fabrycznym radiem. Gdy temperatury osiągną około 60F-70F, radio przestanie działać po uruchomieniu samochodu. Jeśli temperatura zostanie osiągnięta, gdy samochód jest włączony, radio będzie działać do wyłączenia i ponownego włączenia samochodu. Radio może zostać ponownie oszukane, jeśli odłączę i ponownie podłączę akumulator samochodowy. Nie mam najmniejszego pojęcia co się dzieje, ale zastanawiałem się czy macie jakieś sugestie zanim wymienię radio, zwłaszcza jeśli to nie jest radio. Nigdy wcześniej nie słyszałem o czymś takim, poza sugestią odłączenia/ponownego podłączenia akumulatora z jakiegoś dziwnego forum. Z góry wszystkim dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tutaj nie ogarniają nawet budowy mechanicznej Tico więc z takimi pytaniami raczej na specjalistyczne fora musisz się zwrócić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkich, mam 2015 Dodge Dart SE z fabrycznym radiem. Gdy temperatury osiągną około 60F-70F, radio przestanie działać po uruchomieniu samochodu. Jeśli temperatura zostanie osiągnięta, gdy samochód jest włączony, radio będzie działać do wyłączenia i ponownego włączenia samochodu. Radio może zostać ponownie oszukane, jeśli odłączę i ponownie podłączę akumulator samochodowy. Nie mam najmniejszego pojęcia co się dzieje, ale zastanawiałem się czy macie jakieś sugestie zanim wymienię radio, zwłaszcza jeśli to nie jest radio. Nigdy wcześniej nie słyszałem o czymś takim, poza sugestią odłączenia/ponownego podłączenia akumulatora z jakiegoś dziwnego forum. Z góry wszystkim dziękuję. https://getappvalley.com/

issue got solved
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

uwaga oszust opony używane z Gdyni. (17 odpowiedzi)

Zanim kupisz z ogłoszenia zaskakująco dobre i tanie opony używane, cechujące się wysokim...

Prawo Jazdy (17 odpowiedzi)

Witam wie ktoś gdzie można zrobić prawo jazdy kategori T na ciągnik rolniczy w okolicach gdańska?

Lusterka (4 odpowiedzi)

Co się dzieje z lusterkami podczas pobytu auta w myjni automacznej? Bo na początku są złożone, a...

do góry