Zrobiłam zamówienie próbne przez internet z odbiorem osobistym. Chciałam tutaj kupować wyprawkę, ale przekonałam się nie warto, bo to bardzo duże ryzyko. Czekałam na realizację 9 dni, a gdy już odebrałam zamówienie, okazało się, że towar jest niezgodny z opisem na stronie i niezgodny z umową. Wydano mi inny model. Odmówiono mi prawa do reklamacji, bo otworzyłam opakowanie.
Bez otwarcia opakowania nie miałam możliwości sprawdzenia, czy towar posiada funkcje, które miał mieć. Zresztą Pani ze sklepu sama najpierw napisała: proszę dokładnie sprawdzić, bo ta funkcja musi być być. Jak więc miałam sprawdzić, bez wyjmowania z opakowania?
Sklep przyznał się do błędu, ale pieniędzy nie zwróci, ani też nie wyda mi dobrego towaru.
Na szczęście to był towar za kilkadziesiąt złotych, ale wolę nie myśleć, co by było, gdybym kupiła u nich wózek za kilka tysięcy, a oni daliby mi inny model i powiedzieli, że reklamacji nie przyjmą, bo otworzyłam opakowanie!
Sklep nie przestrzega praw konsumenckich i nie traktuje klienta poważnie. Radzę na niego uważać, zwłaszcza, jeśli robi się większe (droższe) zakupy lub zamawia się towar, który mają dowieźć.