Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maria - opinia Super sklep największy w Trójmiejskie. Wszystko w jednym miejscu. Dobrze...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 sierpnia 2022

Majka - opinia wątek zamknięty Niesamowita wiedza w kwestii bezpieczeństwa przewożenia dziecka w...
~Majka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty najgorsza obsługa na świecie. można czekać ponad godzinę na to by pracownik...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 maja 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Najlepszy sklep z artykułami dla dzieci w Trójmieście. Świetna, bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 stycznia 2021

Kaskerki wątek zamknięty Sprzedawcy od wózków, fotelików czy mebli bardzo przyjaźni, pomocni,...
~Klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2018

zawiedziona wątek zamknięty jestem zawiedziona, miałam wrażenie, że sprzedawca próbuje za wszelką cenę...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 listopada 2018

Kupno fotelika wątek zamknięty Bardzo miła i kompetentna obsługa. W wyborze i montażu fotelika trafiliśmy na...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

polecam wątek zamknięty Korzystaliśmy z kilku działów tego sklepu. Jednak najwięcej czasu spędziliśmy...
~elss
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Polecam zakupy w Mama i ja wątek zamknięty Polecam zakupy w sklepie Mama i ja przy ul. Grunwaldzkiej w Gdańsku! Bardzo...
~WF
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Typowy kołchoz wątek zamknięty Nikt nic nie wie jak zapłacisz to z bani . tak podchodzą tam sprzedawcy do...
~karinka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

zakup wozka maclaren............................................................ wątek zamknięty kupilam wozek maclaren niestety wozek okazal sie wadliwy.w czasie sprzedazy...
~byly klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

Jak kupować u nich to z dużym wyprzedzeniem wątek zamknięty Ceny mają ok, na miejscu zainteresowanie klientem spore, niestety do momentu...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

Radzę uważać wątek zamknięty Zrobiłam zamówienie próbne przez internet z odbiorem osobistym. Chciałam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

Uwaga na chodziki typu "pchacz" i panią zamawiającą!!!!!!! wątek zamknięty Sklep MAMA I JA w Gdańsku- zakup pchacza dla 10 córki. Przemiła pani z tego...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

gorąco polecam!!! wątek zamknięty Kilka dni temu zawitałam do sklepu Mama i ja przy Grunwaldzkiej. Jak tylko...
~Dorota
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 grudnia 2011

WIELKI POZYTYW wątek zamknięty Niedawno miałam przyjemność być w sklepie "Mama i ja" w Gdańsku, w celu...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 grudnia 2011

Porażka wątek zamknięty Zastanówcie się zanim tam coś kupicie !! Rowerek,który miał być wspaniałym...
~Maja Gdańsk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry