Widok

Rafał - opinia

Zdecydowanie nie polecam tego warsztatu. Oddałam samochód do naprawy, panowie mieli wymienić mi felgi i opony oraz zajrzeć, czy akumulator działa poprawnie oraz zbadać, czy osie w pojeździe są prost i wyprostować kierownicę. Wymienili tylko koła i nie zajrzeli w ogole do akumulatora ani układu kierowniczego. Samochód stanął na pierwszych światłach z rozladowanym akumulatorem i nie chcialy sie nawet włączyć światła awaryjne. Kierownica dalej krzywa a w warsztacie do którego zajechalem wymienić akumulator dowiedziałem sie o fuszerce z jaką wywarzyli mi koła - dodając obciazniki w pięciu miejscach felgi. Nadmienie jeszcze, ze salon AutoMax skasowal ode mnie słono - 70zl. Zdecydowanie trzymajcie sie od nich z daleka... Ja sie na nich nadzialem wlasnie ddwzieki pozytywnym opiniom na serwisie Trojmiasto.pl.
Moja ocena
obsługa: 2
 
asortyment: -
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapomnial pan dodac iż samochód którym pan przyjechał był po kolizji w ktorej wygiał pan felge i rozerwał opony.Przywiózł pan do warsztatu felge UŻYWANĄ I KRZYWA która wymagała dociazenia w wiekszej ilosci miejsc niż jedno czy dwa.Co do akumulatora to podczas sprawdzania ładowanie było rzedu 14V a akumulator nie miał zwarcia cel.Pracownik przeprowadzil jazde próbną.Przypuszczam że stracił pan "prąd" w wyniku załaczenia sie czujnika zderzeniowego (KOLIZJA!!!!) przez co akumulator został odciety a wymiana na drugi BYŁA BEZZASADNA.Odnosnie wyprostowania kierownicy niestety nie ustawiam zbieżnosci INFORMOWAŁEM
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak można wymieniać elementy zawieszenia i nie ustawić po tym zbieżności ?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zle mnie pan zrozumiał!.Po każdej ingerencji w zawieszenie należy ustawić zbieżność.Każdy mój klient jest o tym poinformowany i kierowany na znajdującą się nieopodal stacje kontroli pojazdów.Mamy tam wynegocjonowaną stałą atrakcyjną opłatę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry