RajKon

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, Przytulna 40

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wojciech - opinia nowy temat Polecam. Szybki kontakt, szybka realizacja, dobra cena!
~wojciech
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 października 2020

Marta - opinia nowy temat Polecam firmę. Usługa w pełni profesjonalna. Zamówienie wykonane szybko....
~Marta
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 13 października 2020

Agnieszka - opinia nowy temat Z czystym sumieniem polecam każdemu, komu zależy na jakości, szybkim terminie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 6 października 2020

Michał - opinia nowy temat Namiary na firmę otrzymałem z polecenia od znajomych i nie zawiodłem się....
~Michał
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 sierpnia 2020

L. Zyzylewski - opinia nowy temat Polecam tę firmę każdemu, kto chce założyć w oknach m.in. plisy. Szybka i...
~L. Zyzylewski
-

dodano: 8 sierpnia 2020

B. - opinia nowy temat Solidna kompetentna firma. Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa.
~B.
-

dodano: 7 sierpnia 2020

Ola - opinia nowy temat Duży wybor rolet, szybki termin realizacji, dobry kontakt. Ogólnie bez...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 lipca 2020

Patrycja - opinia nowy temat Szybko i sprawnie. Polecam serdecznie :)
~Patrycja
-

dodano: 20 lipca 2020

Łukasz - opinia nowy temat Po raz kolejny skorzystałem z usług RajKon (poprzednia opinia: wrzesień 2019)...
~Łukasz
-

dodano: 10 lipca 2020

Paweł - opinia nowy temat Szybko i profesjonalnie, polecam.
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 czerwca 2020

Krzysztof - opinia nowy temat Firma godna zaufania. Szeroki wybór wzorów i kolorów plisów. Szybki montaż...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 9 czerwca 2020

Profesjonalnie Szybki i czysty montaż, duży wybór kolorów i rodzajów rolet. Konkurencyjne...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 października 2019

Polecam! Dobry kontakt (również drogą elektroniczną), fachowe doradztwo w wyborze...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 września 2019

Super Super plisy. Kontakt z wykonawcą profesjonalny. Bardzo szybki montaż. Polecam
~Stanisława
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2019

Polecam! Szybki czas realizacji, konkurencyjne ceny i fachowa obsługa, czego chcieć...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lipca 2019

Kasia - opinia Zamówiłam rolety dzień-noc. Duży wybór kolorów, realizacja w ustalonym...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lipca 2019

Karol - opinia Bardzo dobra jakość wykonania, miła obsługa:) Szybki czas realizacji. Terminy...
~Karol
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Solidna firma Profesjonalne doradztwo, szybki termin realizacji i przystępne ceny....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Polecam firmę Rajkon Wśród wszystkich firm, z którymi miałem do czynienia odnośnie montażu...
~Wilkomir Dem
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry