Ram Ram Ji Street India Food

Bistro

Gdynia, Starowiejska 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
:) - opinia wątek zamknięty Oblesne jedzenie, żałuje ze zamówiłam. Curry smakuje jak chicken butter 80%...
~:)
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2022

Smuteczek - opinia wątek zamknięty Popadam przypalony. Jeden za 8 ziko. Curry 80% sos, tylko 20% to co w tym...
~Smuteczek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lipca 2021

Kto próbował jedzenia w Indiach do tego miejsca nie wróci. wątek zamknięty Miałam okazję być w Indiach i z powodu tęsknoty za indyjskimi smakami szukam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

potrawy z sercem! wątek zamknięty Uwielbiam jedzenie w tym urokliwym miejscu Gdynii! Mały niepozorny lokal,ale...
~Karola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2019

polecam !!!! wątek zamknięty Polecam pyszne świeże jedzenie . Lokal mały ale ma to swój urok . Polecam...
~Klara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

Gorąco polecam. Bardzo smaczne jedzenie wątek zamknięty Wizyta nieplanowana ale z pełnym przekonaniem polecam. Jeżeli nie przeszkadza...
~Mj
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 stycznia 2019

Trzymajcie tę jakość wątek zamknięty Po prostu wspaniale miejsce, choć takie niepozorne. Wspaniała i sympatyczna...
~Pabi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Rewelacja!!! wątek zamknięty Ten mały, niepozorny bar ma najlepsze indyjskie jedzenie w Trójmieście!!!!...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Wyjatkowo dobry bar, polecamy na 100 procent! wątek zamknięty Jedzenie bardzo bardzo smaczne(zaznaczam ze znam oryginalne smaki Indii...
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Najgorsze hinduskie jedzenie jakie jadłem.... wątek zamknięty ..była to nasza pierwsza i ostatnia wizyta , rozumiem ,że można mieć zły...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2018

Bardzo smacznie wątek zamknięty Małe i niepozorne miejsce z wyjątkowo smacznym jedzeniem. Porcje są duże i...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2018

Najlepsza indyjska restauracja w Trójmieście! wątek zamknięty Zdecydowanie najsmaczniejsze dania kuchni indyjskiej jakie miałam okazję...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

Super! wątek zamknięty Świetnie jedzenie, fantastycznie doprawione, czysta przyjemność! Posiłki są...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

Po sasiedzku wątek zamknięty Mieszkam bardzo blisko, codzienne zapachy powoduja ze ciagle jestem glodna :)...
~Karina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

100% orginalne indyjskie smaki wątek zamknięty nie zadna inspirowane, nic nie przekrecone na polskie gusty. Super kurczak...
~Jaco
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Rewelacja wątek zamknięty Mam nadzieje, ze w tym pechowym dla knajpek miejscu Ram Ram zagości na...
~Sąsiadka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2017

Oryginalna kuchnia indyjska wątek zamknięty Bardzo smaczne, ostre i bardzo ostre jedzenie. Oryginalne przepisy,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry