Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam. wątek zamknięty Współorganizowałam szkolenie w swojej firmie - zostało przygotowane zgodnie z...
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Współpracuję z Panem Pawłem już od 3 lat. Każdy kurs ratownictwa zawsze był...
~Monika Żukiewicz Przedszkole Mar
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

Polecam a nawet zalecam wątek zamknięty profesjonalnie, przystępnie i dużą uważnością na potrzeby uczestników. Bardzo...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty Muszę powiedzieć, że wychodząc z dzisiejszego kursu nabrałem przekonania, że...
~Mateusz Pryczkowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

Serdecznie polecam. wątek zamknięty Firma RATUJ zapewniła niestandardowe szkolenie - panel, dla grup osób...
~Magdalena Osipiak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

Profesjonalna wiedza, miła atmosfera wątek zamknięty Szkolenie przeprowadzone przez Pana Pawła było bardzo konkretne, solidnie...
~Lucy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 czerwca 2014

Polecam. wątek zamknięty Współpracowałam z firmą Ratuj w ramach szkolenia w zakladzie pracy. Wszystko...
~BM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

Bezpieczne przedszkole wątek zamknięty Polecam szkolenia z udziałem pana Pawła nikt się nie nudzi wszyscy są...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2014

Profejsonalne szkolenie wątek zamknięty Polecam szkolenie i pana Pawła - profesjonalnie i bardzo ciekawie. Poza...
~Anna E.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2013

Profesjonalne szkolenie! wątek zamknięty Polecam! Przekazują wszechstronną wiedzę o ratowaniu małego dziecka, chyba...
~Przedszkole Niepubliczne "Piotru
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lipca 2013

Bardzo, bardzo przydatne szkolenie!!! wątek zamknięty Ten kto pracuje z maluchami, ten kto jest rodzicem koniecznie powinien wziąć...
~Monika Żukiewicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

BeataP - opinia wątek zamknięty Niedawno brałam udział w szkoleniu - jestem bardzo zadowolona z formuły jego...
~BeataP
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Korzystałam - polecam. wątek zamknięty Brałam udział w szkoleniu organizowanym przez Ratuj. Zdecydowanie polecam....
~MB
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry