Widok

Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Raz Dwa Trzy, 24 marca 2007 godz. 20:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raz Dwa Trzy

super koncert - ponad dwie godziny świetnej sztuki - brawa dla zespołu dla akustyków za realizację - było super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raz dwa trzy

bardzo intymne przeżycie, wspaniała atmosfera, świetny dźwiek i światełka-pyszne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

raz dwa trzy

to się dopiero nazywa profesjonalizm, 2,5 h dobrej muzyki i ani chwili znudzenia, i nieodłączne egzystencjalne dygresje Adama N. Kto nie byl niech zaluje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super koncerty

niestety z przyczyn niezależnych nie mogłam być na tym koncercie Raz Dwa Trzy, ale byłam już na kilku innych - zawsze to rewelacyjne przeżycie i doskonała zabawa. Mam nadzieję, że wkrótce zagoszczą znowu w Trójmieście :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oglądałem już Raz Dwa Trzy w różnych miejscach (w zeszłym roku w jednym z sopockich kościołów w Dniu Papieskim) i zawsze było to niezapomniane przeżycie tworzące więź pomiędzy zespołem a słuchaczami. Jeśli czegoś mi zabrakło, to dośpiewania przez publiczność finałowego refrenu w "Wielkim mieście" - z jej udziałem ta piosenka wyjątkowo zyskuje na sile wyrazu.
Podobnie jak w Sopocie, zabrzmiały dwa utwory, których pewnie nie zabraknie na nowej płycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Morska parada statków (3 odpowiedzi)

Już 27 czerwca Gdynia ponownie stanie się morską stolicą Polski. W ramach tegorocznych obchodów...

Festiwal I Love Italia: Al Bano oraz Ricchi e Poveri (7 odpowiedzi)

Al Bano i Ricchi e Poveri po raz pierwszy razem na jednej scenie w Polsce! Już 18 lipca w Operze...

IRONMAN 2026 Gdynia (5 odpowiedzi)

Gdynia wróci na mapę światowego triathlonu już 19 lipca 2026 roku. Ironman 70.3 Gdynia to jedno...

do góry