Odpowiadasz na:

Re: Mamusie lipiec - sierpień 2011r. *18*

ciężarówka, ja pojechałam do szpitala ze zbolałą miną i urojonymi skurczami więc nie mam przepisu, co zrobić, żeby urodzić.
miałam położenie miednicowe więc z góry było wiadomo, że cesarka.... rozwiń

ciężarówka, ja pojechałam do szpitala ze zbolałą miną i urojonymi skurczami więc nie mam przepisu, co zrobić, żeby urodzić.
miałam położenie miednicowe więc z góry było wiadomo, że cesarka. w dzień terminu pojechałam do szpitala, uroczy pan doktor zbadał mnie dokładnie i stwierdził, że ani widu ani słychu. kazał się zgłosić za 5 dni. na 3 dzień od rana potwornie mnie bolało jak w czasie miesiączki. ani nospa ani kąpiel nie pomogły, to odczekałam do zmiany lekarzy (wyliczyłam, że to gdzieś na 18, okazało się, że o 19 zmiana, ale zanim mi zrobili ktg to była 19) i pojechałam do szpitala. na ktg zero skurczy. pani pielęgniarka mi powiedziała, że to przepowiadające (moja 1 ciąża, skąd mogłam wiedzieć). pani doktor mnie zbadała, chyba uznała, że bardzo cierpię, bo mnie przyjęła na oddział. na porodowkę od razu. znowu podłączyli mnie do ktg, znowu skurcze jakieś bardzo delikatne, zebrali wywiad i przed 21 przyszła pani doktor i stwierdzila, że za 15 minut mam być na stole.
gdybym znała przepis, to bym urodziła przed terminem. byłam już bardzo umęczona ciążą, a jeszcze w ostatnim tygodniu zrobiły mi się paskudne rozstepy na brzuchu. jak przez cała ciążę nic, jak się smarowałam 5 razy dziennie i jak już byłam taka zadowolona, że mi sie udało, to w ostatnich dniach proszę. okropnie mój brzuch wyglada, nie mogę patrzeć! zagnaj bikini.

zobacz wątek
13 lat temu
~Marta

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry