Widok

Re: cześć

proszę ludi z gdańska o pomoc dostałam skierowanie do Kliniki Pediatrii GUM i nie mam pojęcia gdzie to jest ani jak dojechać.Dodam że będę jechała pociągiem z wejherowa i nie mam zielonego pojęcia na której stacji wysiąść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chciałam napisać ludzi hihihiiiiiii. w internecie nie mogę nic sensownego znależć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.pediatria.gumed.edu.pl/ - ich strona.
Adres jaki podali to:
Akademia Medyczna w Gdańsku
80-803 Gdańsk, ul. Nowe Ogrody 1-6

Pod tym samym adresem figuruje:
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika

Po wpisaniu nazwy w http://maps.google.pl/
Możesz zobaczyć gdzie to jest.

Dojeżdżasz kolejką do Gdańska Głównego, wysiadasz, schodzisz schodami do tunelu, rozglądasz się, z lewej lub z prawej powinnaś widzieć ruchome schody, idziesz w ich kierunku nie patrząc w stronę straganów w ubraniami (bo możesz uderzyć w przechodnia idącego w przeciwnym kierunku), wchodzisz na ruchome schody, teraz możesz się rozglądać. Kiedy dojedziesz na górę idziesz kawałek prosto, po lewej masz schody, wchodzisz nimi, teraz kierujesz się cały czas prosto... Mijasz dworzec pks, idziesz dalej, po prawej mijasz duży budynek (jest to powiatowy urząd pracy, idziesz dalej, mijasz areszt śledczy przy ulicy kurkowej 12 - łatwo go rozpoznać po wieżach strażniczych (do 87 roku wykonywano w nim karę śmierci, ostatnią wykonano na słynnym Skorpionie, jego grób na cmentarzu Łostowickim został dosłownie zrównany z ziemią, niewielu wie gdzie on leży).
Dochodzisz do skrzyżowania, przechodzisz na drugą stronę i skręcasz w prawo, idziesz dalej, po prawej (po drugiej stronie ulicy) masz budynek komendy miejskiej w Gdańsku, niedawno odsłonięto tu dwie tablice upamiętniające (jedna dotyczące historii budynku, druga jest nową wersją starej tablicy upamiętniającej uzyskanie przez Polskę dostępu do morza. Komenda na swojej stronie ma nawet filmik z odsłonięcia.). Tuż obok komisariatu mamy budynek sądu (sąd rejonowy Gdańsk-południe), warto zwrócić uwagę na bardzo ładny budynek. Chociaż można go dość często zobaczyć w wiadomościach. Wszystkie głośne sprawy odbywają się właśnie w nim. Na przeciw niego, czyli w miejscu gdzie powinnaś już byś jeśli się posuwasz do przodu, po swojej lewej masz budynek Urzędu Miasta, wewnątrz ładniejszy niż na zewnątrz, chociaż ta strona "od ulicy" i tak wygląda najładniej. Teoretycznie tam powinien urzędować prezydent Gdańska, ale ostatnio zdarza mu się rozdawać jakieś materiały reklamowe w okolicach Gdańskiego Zieleniaka;)
Za tym budynkiem zaczynają się budynki szpitala i któryś z nich jest miejscem którego szukasz (jak będziesz miała problem ze znalezieniem konkretnego budynku to najlepiej pytać właśnie tam).
Na tym kończy się nasza wycieczka po Gdańsku, na następną zapraszamy za tydzień:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wielkie dzięki za odpowiedz mam nadzieję że tam trafię. Nigdy tak jak jestem stara nie byłam w gdansku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a te budynki obejrzę na pewno:)jak nie zbłądzę;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sa dwie kliniki pediatrii GUM i mają różne adresy:
1. Katedra i Klinika Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Endokrynologii
Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologicznym
prof. dr hab. med. Anna Balcerska
Adres: Dębinki 7, 80-211, Gdańsk
Fax: 58 349 28 63, 349 28 74

2. Katedra i Klinika Pediatrii, Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci
dr hab. med. Barbara Kamińska
Adres: Nowe Ogrody 1-6, 80-803, Gdańsk
Tel.: 58 302 30 31 wew. 236 - sekretariat/kierownik

Ja bywałam dzieckiem na Dębinkach, dlatego mnie post Antego zaskoczył. Nati, zorientuj się, o którą klinikę pediatrii chodzi, bo na Dębinki jest inny dojazd

http://www.informator.gumed.edu.pl/2
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No patrz! I może bym wysłał dziewczynę nie do tego miejsca co trzeba:)
Czujne oko Rut:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Rut będę jechała na dębinki.Jak tam dojechać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

UCK Dębinki

Wysiądź na przystanku Gdańsk-Politechnika, wyjdź tunelem na stronę przeciwną do morza, stamtąd masz jakieś max 15 minut pieszo, ale trudno wytłumaczyć opisowo, chyba że będziesz pytać ludzi.
Możesz też skorzystać z autobusu 283, który ma w pobliżu Opery przystanek
(rozkład jazdy:
http://ztm.trojmiasto.pl/rozklady/rozklad-283_20091205_2-1-2.html)
Autobus ten dowiezie Cię w okolice bramy głównej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego - UCK, to drugi (lub trzeci, jeśli zatrzyma się na żądanie) przystanek. Przy szlabanie jest mapa budynków, albo informacji udzieli Ci osoba na portierni.
W Internecie są mapy, a na miejscu koniec języka za przewodnika :)
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a do szpitala na ulice polanki w Gdańsku ,13 kwietnia jadę pomóż na którym przystanku wysiąść żeby było jak najbliżej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szpitale na Polankach

Zakładam, że chodzi o szpital dziecięcy.
Należy wysiąść na przystanku SKM Gdańsk Przymorze-Uniwersytet. Wyjść na stronę przeciwną do morza i iść prostopadle do torów ulicą Bażynskiego, przejść na drugą stronę Grunwaldzkiej, dalej prosto, przejść przez Wita Stwosza i dalej prosto aż do ul. Polanki. Skręcić w lewo aż do numeru 119. Powinno to zająć pieszo około 15 minut.

http://www.szozmd.pl/index.php?sub=dojazd_przych

Szpital Marynarki Wojennej to następny zespół budynków - Polanki 117
Pozdrawiam
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dałaś radę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba juz pojechala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Czy kobieta (40+),samotna matka może jeszcze znaleźć przyjaciela,partnera? (203 odpowiedzi)

Zastanawaim się czy to jeszcze mozliwe,aby kobieta po czterdziestce,będąca samotną matką mogłaby...

Szukam koleżanki/Starogard Gdanski (5 odpowiedzi)

Hej, mieszkam w Stg od kilku lat, ale jakoś znajomych tu brak. Szukam zwyczajnie koleżanki, kogoś...

Trans osoby z Trójmiasta (83 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

do góry