Widok

ReAction - kto próbował? wasze opinie?

Moja kosmetyczka poleciła mi zabieg ReAction na cellulit. Trochę poczytałam o tym zabiegu w internecie. Podobno jest wykonywany za pomocą specjalnej maszyny, która emituje fale o różnej częstotliwości. Efektem ma być napięta, jędrna i wygładzona skóra. Niestety nie znalazłam nigdzie żadnych opinii o tym zabiegu. Jeśli któraś z Was go miała, możecie się wypowiedzieć co do efektów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam!!! mnie najpierw pani doktor w szczecinie namówiła na brzuch i efekt byl zaje*** na poczatku ocenila ze bede musiala miec 6-8 zabiegow a skonczylo sie na 4! maszyna dobra. masz tak ze zassysa ci mocno skore i bardzo rozgrzewa, po zabiegu na brzuchu masz tak ze czujesz jakby ten tluszcz sie plynny zrobil. no i po tym jak brzuch mi wyszedl ok to zapisalam sie teraz na uda. juz mialam 2 zabiegi i widze roznice. na wewnetrzej stronie ud troche nieprzyjemny bo to zassysanie jednak tak jakby szczypie ale ja tam uwazam ze warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja droga jak chcesz zabieg na cellulit to dobry wybór, ja tak jak koleżanka powyżej miałam problem jak na wewnetrznej stronie ud mi babeczka strzelała bo troche to nieprzyjemne ale wtedy poprosilam ja żeby mi zrobiła tym mniejszym pistoletem (chyba jest 3 rozmiary pistoletów do wyboru) i potem bez problemu. Po pierwszym zabiegu mialam lekke siniaki ale to podobno norma, drugi już w ogóle ok. Zabieg generalnie jest przyjemny bo jest ciepło i czujesz że ta skóra Ci pracuje. U mnie skończyło sie na 6 zabiegach i prawię 4 cm mniej przy bryczesach. Jestem mniej więcej 1,5 po kuracji i na razie nie widzę nawrotu. Czekam dalej bo podobno ten efekt do 3 miesiecy narasta. powiem tak ja nie żałuję że wydalam kase. A probowałam już chyba wszystko endermologie, ostrzykiwania aqualyxem i nic nie było w stanie zadziałać a Reaction super! polecam z czystym sumieniem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak właśnie przypuszczałam, że to może być bolesne ale efekty są warte ceny i tego poświęcenia :) moja kosmetyczka tłumaczyła mi to mniej więcej, jak Wy, że na początku są siniaki i trochę nieprzyjemne uczucie i powiedziała, że jak na mnie to 4 sesje powinny wystarczyć, więc się chyba zdecyduję. Będę robić w Redzie, może znacie jeszcze jakieś salony w Trójmieście, które to oferują, oprócz essence beauty? Bo w sieci nic nie znalazłam, tylko w Wawce :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem po 4 sesjach reAction w essence beauty właśnie i powiem szczerze, że jestem meeega zadowolona :) efekt przeszedł moje oczekiwania. Zabieg robiłam na brzuch, bo po ciąży nie wyglądał zbyt korzystnie :( miałam duże, czerwone widoczne rozstępy i nieco obwisłą skórę. Kolorowo nie jest, bo tak, jak piszą dziewczyny na początku miałam spore siniaki, ale po pierwszych dwóch sesjach wszystko zeszło, a skóra zrobiła się jędrna i napięta. Kosmetyczka oceniła stan mojej skóry i zaproponowała 4 sesje, podobno więcej nie potrzebowałam ;) O zabiegu ReAction usłyszałam od Ewy Chodakowskiej, w którymś odcinku programu bardzo go chwaliła i postanowiłam spróbować.

Zanim zdecydowałam się na zabieg szukałam w różnych miejscach, ale powiem szczerze, że w samym Trójmieście chyba nikt tego nie robi :/ tylko w Redzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam na twarz. podwojny podbrodek. nie mialam ani siniaków ani nie bolało. Nawet moge powiedzieć że zabieg był przyjemny takie ciepełko. ogólnie nie wiem czy w trójmieście jest dużo tych maszyn ale w Wawce to jest szał. kurde w każdym gabinecie prawie i powiem Wam że babki to lubią. ja nie będe reklamować swojego gabinetu bo mnie zlinczujecie ale tylko powiem wam żebyście sobie spróbowały połączyć np ten zabieg Reaction na nogi z bandażami Arosha to dopiero są efekty!!! 3 zabiegi i do 5 cm mniej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zabieg jest naprawdę skuteczny na cellulit. Ja go wykonywałam w Krakowie w Ego MED Spa i polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Moda plus size (8 odpowiedzi)

Słyszałam o fajnym sklepie plus size na fejsie...

Sklep internetowy z markowymi ubraniami (94 odpowiedzi)

Hej, mam pytanie, ktoś zamawiał z was na tej stronie? Firma jest nowa, dosyć wysokie zniżki i...

ziaja-dla kobiet-co polecacie? (14 odpowiedzi)

nie mam zbytnio doświadczenia z kosmetykami tejże firmy-ale slyszałam wiele pozytywnych opinii,...

do góry