Widok

Realni ludzie

Towarzyskie Temat dostępny też na forum:
Czy sa tutaj realne osoby ? Czy tylko cyber fikcja ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hehe, no pewnie że są :D
Chcesz się zobaczyć i pogadać przy herbacie? - ale na mieście i w miejscu publicznym, to odzywaj się: mailktoryczasemsprawdzam@wp.pl i już.

ps: Część osób siedzi Tutaj bo się nudzi;) - ale to nie jestem ja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

33l ile osób się już z Tobą spotkało? Organizujesz spotkania tylko w 4 oczy czy także zbiorowe? Pozdrawiam na święta :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile osób - za mało, ile dokładnie.. z cztery :D niewiele, na w/w maila nikt nie napisał puki co, ale ja tam zachęcam. Czyli albo nikt tu nie zagląda albo straszny strach się czai w tym ponurym internecie. Ja sam się boje o życie więc mam dwa maile... drugi na wypadek jakieś niechlubnej demaskacji (konkretnie ten: poniedzialkiniesatakiezle na wp).

No i tak to się tam (nie)kręci nie. Z jakiś spotkań grupowych kojarzę że i tak w głośnych miejscach ludzie zbijają się w minimalne ilości osób czyli 2-3 no i sobie gadają, więc... wole się umawiać na herbatę. (dobra, no w normalnym miejscach można normalnie pogadać z normalną grupą normalnie ubranych w nienormalnych wiekach ludzi - i też dobrze). I wtrącę jeszcze mały apel: jak tak grupka albo pół grupki widzi że ktoś się odłączył od stada.. to pójść, zapytać o i imię i zaprosić do kółeczka dyskusyjnego.

Ogólnie sądzę że ludziom brakuje nie wiem.. czasu albo odwagi, ale wiem że chcą się spotykać.

Także, jeszcze raz: na maila nikt nic nie wysłał przez te 20h, a ludzie są jak najbardziej realni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkich odwiedzających forum i zapraszam do grupy zamkniętej na Facebooku wspólne wypady trojmiasto.
Grupa powstała z inicjatywy kilku osób parę miesięcy temu i ciągle się rozwija obecnie liczy ponad 100 osób.
Powstanie grupy miało na celu ułatwienie kontaktu między osobami chętnymi do spotkań wrzucając post lub tworząc wydarzenie.
Wszystkich chętnych zapraszam w imieniu grupy do dołączenia do nas poniżej link
web*facebook*com/groups/2065298743796043/
zamiast gwiazdek kropki
Atmosfera w grupie jest luźna i wesoła nie ma kryterium wiekowych itp. Ważne żeby być otwartym na innych i mieć chęci do spotkań.
Pozdrawiam
P.S. Jeśli nie masz fb to działa także mail :-) Grupa działa są tam realni ludzie i spotykają się :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wysłałem tester ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm "tester"? Zapisz się tam i z kimś (grupą) spotkaj a nie... ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

maniu nie warto byłem z ciekawości tam przychodzą same lamusy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lamusy? Co masz na myśli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wieje straszną nudą i madki chwalące się bahorami oraz będziesz miał 0 wspólnych tematów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieści się w mojej zdolności pojmowania, że ktoś, błyskotliwy inaczej, nie wie jak się pisze "bachor".
Ale "madka"?
Średnio inteligentna małpa nie popełniłaby błędu w tym wyrazie, bo jest to technicznie niemożliwe. Ani nie leżą te litery obok siebie na klawiaturze ani słownik nie podsunie takiego wyrazu.

Jakoś nie dziwi mnie, w tym kontekście, "0" wspólnych tematów z kimkolwiek.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

szukaj swego plemienia
pozdrow inne
odejdz w pokoju:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak by nie było to tez jest realne :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam inaczej. Byłam i spotkałam się z grupą. Nie zawsze w tym samym składzie, chociaż pewne osoby są aktywne i regularnie uczestniczą w życiu grupy. Są osoby ciekawe, ale i takie z którymi nie znajdzie się wspólnego tematu. Polecam grupę - Wspólne Wypady Trójmiasto. Dobry start, by wyjść do ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O.N.A a kiedy byłaś? Dzisiaj też robią jakieś spotkanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anonimie, mam podać konkretny termin?

Jeśli masz FB zachęcam do dołączenia do grupy. W zakładce "wydarzenia" masz informacje o aktualnych spotkaniach. Dodatkowo Ty sam również masz możliwość stworzenia wydarzenia i zaproszenia od 1 osoby do wszystkich obecnych członków w grupie.

Kto wie, może do zobaczenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co to za grupa ? Fb?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O.N poczytaj to co było napisane wcześniej. Tak jest to grupa na FB, ale istnieje możliwość kontaktu dla tych nie mających konta na FB poprzez maila. Wyżej ktoś podał link do FB oraz adres mailowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę napisać na twojego maila O.N.A ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

możesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poproszę maila. Dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz na Jasieniu nie będzie tak nudnie jak było zawsze bo macie 4 nowych lokatorów z naszego sąsiedniego osiedla.Hip hippp Huraaa.!!! Ze się ich pozbyliśmy..!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Jasień

Osiedle Przyjemne (12 odpowiedzi)

Osiedle Przyjemne powstaje w nowej, ale już rozbudowanej części Gdańska. W ostatnich latach...

Linea (16 odpowiedzi)

Składające się z zabudowy wielo- i jednorodzinnej osiedle Linea powstaje na styku dwóch dzielnic:...

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry