Widok

Recepcja najsłabszym punktem klubu

Jeżeli chodzi o sprzęt i jakość nie ma dużych zastrzeżeń - w strefie kardio niektóre maszyny trochę skrzypią ale generalnie jest ok. Strefa sanitarna mogła by być częściej odświeżana niemniej jedynym uciążliwym mankamentem są zapychające się odpływy wody pod prysznicem, powodujące, że stoi się w wodzie.
Najgorszym elementem tego miejsca jest blondynka z tatuażami, która siedzi na recepcji. Pani jest tak nadęta i niesympatyczne, że aż dziwnie że ktoś ją zatrudnił ( być może znajoma właścicieli). Osoba która ma trudności z odpowiedzeniem na grzecznościowe zwroty typu dzień dobry i do widzenia jest kompromitująca dla takiego miejsca. Pani za każdym razem jak wydaje numerki robi wrażenie iż wykonuje to jak za kare. Nie to żeby był to jakiś wielki problem dla mnie ale wiele moim znajomych, którzy chodzili lub chodzą do tego miejsca zauważyło to samo. Z Kolei druga Pani zawsze uśmiechnięta - takiego rzeczy się docenia a nie jest to trudne.

Stosunek ceny do jakości jest adekwatny - fajnie by było gdyby klub przygotował ofertę dla stałych klientów w postaci ewentualnych zniżek na lata kolejne choć uczciwie należy powiedzieć ze ceny są konkurencyjne.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 4
 
wyposażenie: 4
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Święta prawda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Osobiście nigdy nie spotkałem się z takim zachowaniem w recepcji. Wszystkie Panie, zawsze uśmiechnięte i pogodne, moja ocena na duży plus- i to właśnie, zwłaszcza dla "blondynki z tatuażami" za naturalność, a nie sztuczny marketingowo-ogłupiający uśmiech! Tyle, że fajna, ciepła , trochę nawet "rodzinna" atmosfera, zaczęła się psuć ostatnimi czasy, może ma to związek ze zmianami w klubie, co może wpływa też negatywnie na pracowników- co mogą potwierdzać ostatnie rotacje personelu. Po znajomości zdaje się pracuje tam co najmniej, jedna inna Pani;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry