Red Pepper

Restauracje

Gdańsk, Starowiejska 60

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - opinia Słabo, panie kelnerki obrażone na dzień dobry a dalej tylko gorzej. Doniosły...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 14 sierpnia 2023

Beata - opinia Fatalne jedzenie,makaron z trufla bez smaku, placek z gulaszem spalony,...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 29 lipca 2023

Izabella - opinia Wyjątkowe miejsce. Restauracja osiedlowa, ale smaki światowe. Polecam...
~Izabella
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2023

Klaudia - opinia Przepyszne jedzonko i miła obsługa. Odkryłam to miejsce niedawno i z...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 kwietnia 2023

Aga - opinia Pyszności, za każdym razem tak samo. Pizza, makarony, ostatnio przetestowany...
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

Edward - opinia Bardzo fascynujące smaki, burger idealnie uderzył w moje kubki smakowe, a...
~Edward
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2022

Teresa - opinia Wszystki zasługuje na 6. Pizza w stylu new York mnie zachwyciła. Polecam...
~Teresa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lipca 2022

Natalia - opinia Ciekawe menu, pyszne jedzonko, przemiła obsługa I zimne piwko. Na duży plus,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2022

Ja - opinia wątek zamknięty Pizza hot pepper to porażka! Zwykłe salami a nie salami hot,zamiast bekonu...
~Ja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lipca 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Polecam! Jedzenie pyszne, pizza wyśmienita. Jakość na wysokim poziomie. Na...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 czerwca 2022

Mateusz - opinia wątek zamknięty Jedzenie przepyszne . Polecam ludziom lubiącym dobrze zjeść
~Mateusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 maja 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry