Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota - ocena Jestem pod ogromnym wrażeniem usług firmy Reetz Service i jeszcze raz bardzo...
~Dorota
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

Iwona - ocena Witam. Do grona zadowolonych klientów warsztatu REETZ w Gdańsku - Osowie,...
~Iwona
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 stycznia 2024

HS - ocena Usługa blaclacharsko- lakiernicza wykonana profesjonalnie i solidnie. Polecam
~HS
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

Tomasz Piotrkowski - ocena Gorąco polecam, wykonałam 2 naprawy blacharsko-lakiernicze.
~Tomasz Piotrkowski
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

Kazimierz - ocena Polecam jakość wykonania jak w ASO , Oryginalne części całą szkode naprawili...
~Kazimierz
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

Radek - ocena Wymiana kompletu hamulcow przó i tył oraz silnik po zerwaniu paska rozrządu...
~Radek
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 18 października 2023

Agnieszka - opinia Oddałam auto na diagnostykę i naprawę zawieszenia. Przed rozpoczęciem naprawy...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2022

Agnieszka - opinia Serwis Reetz zajął się likwidacją szkody mojego auta. Obsługa była...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2022

Bożena (OPEL ) - opinia Jak większość osób trafiłam tu przez przypadek . Od razu spotkałam się z...
~Bożena (OPEL )
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

Bmw Artur - opinia Naprawiałem w tym serwisie Opla corsę i jestem bardzo zadowolony :) Świetna...
~Bmw Artur
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 września 2022

Łukasz J - opinia Naprawa dotyczyła szkody VW Passat B8 która została wykonana starannie i w...
~Łukasz J
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 sierpnia 2022

Dominika - opinia Serdecznie polecam! Korzystałam z usług wielokrotnie i zawsze jestem...
~Dominika
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2022

Tetiana - opinia It was the best experience of the car service. Someone stole both...
~Tetiana
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 czerwca 2022

Tomasz Ford - opinia Usługi wykonywane na najwyższym poziomie. Wcześniej wykonywałem naprawy w ASO...
~Tomasz Ford
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 czerwca 2022

Elżbieta - opinia Jestem zachwycona jakością i poziomem firmy Reetz Service. Profesjonalne...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2022

Małgorzata - opinia Bardzo miła i szybka obsługa. Samochód oddany czysty i wypolerowany....
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2022

Cezary - opinia Moje wrażenia: Solidni , z gwarancją , bezgotówkowo, części oryginalne...
~Cezary
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2022

Ignacy - opinia Naprawa lakiernicza wykonana na najwyższym poziomie, oryginalne części ,...
~Ignacy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2022

Michał - opinia Świetna jakość zarówno usługi jak i obsługi. Wszystko wykonane zgodnie z...
~Michał
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 maja 2022

JA. - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa naprawy po kolizji z OC sprawcy, Chlopaki przystojne,...
~JA.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 marca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry