Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gosia - opinia Pani Dorota jest bardzo profesjonalnym refleksologiem - ogromna wiedza w tej...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 2 sierpnia 2023

Ania - opinia Pani Dorota jest bardzo profesjonalna, jej masaż pomógł mi nie raz. Na...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 24 maja 2023

Grzegorz P. - opinia Mój problem to dyskopatia odcinka lędźwiowego kręgosłupa z bólem...
~Grzegorz P.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 stycznia 2023

Daniel - opinia Do tego co tworzy Pani Dorota świetnie wpisują się słowa Pana Jacka...
~Daniel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 listopada 2022

Monika - opinia Dorota czytała w moich stopach jak w książce, tak, jakby znała mnie od lat,...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2022

Monia - opinia Dorota to wspaniała osoba, nie tylko świadcząca usługi na wysokim poziomie,...
~Monia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 maja 2022

Grazyna - opinia Doceniam panią Dorotę za jej świetne masaże stóp + cierpliwość, serdeczne...
~Grazyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 maja 2022

Hanna - opinia wątek zamknięty Pani Dorota jest wspaniałym profesjonalnym refleksologiem. Korzystamy z mężem...
~Hanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lutego 2022

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Rzetelna, doświadczona pani refleksolog, która bardzo przykłada się do swojej...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 czerwca 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Miałem bardzo zanieczyszczone jelita, zespół jelita drażliwego + liczne...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 marca 2021

przemek żak - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam usługi Pani Doroty, która jest świetnym fachowcem. Posiada...
~przemek żak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 marca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Wspaniały fachowiec, wiedza, empatia. Dzieli się swoją wiedzą, ustalamy...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 grudnia 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne i jednocześnie ciepłe podejscie. Dodatkowo, Co dla mnie...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 października 2020

Anna A. - opinia wątek zamknięty Przyjechalam obolala, atak rwy kulszowej, bol plecow, lekarz tylko...
~Anna A.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 września 2020

Asia - opinia wątek zamknięty Pani Dorota - cudowna, ciepła osoba z dobroczynnym wpływem na ciało i duszę....
~Asia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 września 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Dorotę, świetny fachowiec, ciekawy człowiek. Polecam, zna się...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem kunsztu p. Doroty. Nie sposób opisać zalet w...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Grażyna - opinia wątek zamknięty Pani Dorotka jest super fachowcem i fantastycznym człowiekiem.
~Grażyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam usługi refelksotrapii wykonywane przez Panią Dorotę.Mam...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Estera - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam zabieg masażu stóp u pani Dorotki ,po całym dniu stojącej...
~Estera
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry