Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata - opinia Rzetelna, doświadczona pani refleksolog, która bardzo przykłada się do swojej...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 czerwca 2021

Tomasz - opinia Miałem bardzo zanieczyszczone jelita, zespół jelita drażliwego + liczne...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 22 marca 2021

przemek żak - opinia Bardzo polecam usługi Pani Doroty, która jest świetnym fachowcem. Posiada...
~przemek żak
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 12 marca 2021

Anna - opinia Wspaniały fachowiec, wiedza, empatia. Dzieli się swoją wiedzą, ustalamy...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 grudnia 2020

Monika - opinia Bardzo profesjonalne i jednocześnie ciepłe podejscie. Dodatkowo, Co dla mnie...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2020

Anna A. - opinia Przyjechalam obolala, atak rwy kulszowej, bol plecow, lekarz tylko...
~Anna A.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2020

Asia - opinia Pani Dorota - cudowna, ciepła osoba z dobroczynnym wpływem na ciało i duszę....
~Asia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 września 2020

Magda - opinia Polecam Panią Dorotę, świetny fachowiec, ciekawy człowiek. Polecam, zna się...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2020

Ewa - opinia Jestem pod ogromnym wrażeniem kunsztu p. Doroty. Nie sposób opisać zalet w...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Grażyna - opinia Pani Dorotka jest super fachowcem i fantastycznym człowiekiem.
~Grażyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Anna - opinia Bardzo polecam usługi refelksotrapii wykonywane przez Panią Dorotę.Mam...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Estera - opinia Bardzo polecam zabieg masażu stóp u pani Dorotki ,po całym dniu stojącej...
~Estera
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 lipca 2020

Gosia - opinia Profesjonalnie i z podejściem zorientowanym na dolegliwościach pacjenta,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 lipca 2020

Karolina - opinia Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. W miłej atmosferze. Bardzo dobra...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lipca 2020

Wiola - opinia Jestem bardzo szczęśliwa, że poznałam Panią Dorotę i jej niezwykłe...
~Wiola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2020

Kamila - opinia Bardzo elastyczne dopasowanie się do klienta. Pani Dorotka to pełen...
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2020

Piotr - opinia Jestem zadowolony. Po zabiegu miałem lekkie stopy, a ból głowy przeszedł.
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2020

AT - opinia Gorąco polecam! Zabiegi bardzo mi pomogły - pozbyłam się bólu,a dodatkowo...
~AT
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry