Widok

Refluks

Witam jestem już od miesiąca po operacji refleksu strasznie się źle czuje mam takie dziwne objawy na przełyku jakby coś mnie swędziało oraz nie mam smaku do jedzenia oraz na wymioty mnie bierze. Dlaczego tak jest miało być po zabiegu wszystko ok. Może ktoś mi to wytłumaczyć dlaczego tak źle się czuje teraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo jesteś i**ota. Kwas żołądkowy powinien mieć odpowiednie pH - czyli w granicach od 1 do 3. Przy wyższym pH nie domyka się zastawka żołądka i treść żołądkowa się cofa do przełyku - nie ma odpowiedniego impulsu dla organizmu. Żresz byle co i twój organizm nie ma z czego wytworzyć kwasów - nie dostarczasz odpowiedniej ilości zasadowych minerałów aby organizm wytworzył kwas żołądkowy o odpowiednim stężeniu - taki paradoks. Skala pH jest logarytmiczna czyli każdy poziom pH od poprzedniego to różnica o 10 - czyli miedzy pH 1 a 2 jest różnica 10 razy między 1 a 3 to już 100 razy, między 1 a 3 1000 razy, między 1 a 4 różnica10 000 razy itd. Nieźle to spier...ś a można to było w bardzo prosty i szybki sposób ( około 2 tygodnie) wyeliminować. Teraz możesz zostać pacjentem Narodowej Fikcji Zdrowia do końca życia, albo włączyć myślenie, zmienić dietę i styl życia i może kilka innych rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czyli co operacja to zlo? co polecasz innego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Operacja to ostateczność jak już na prawdę kompletnie nic się nie da zrobić ani konwencjonalnie, ani niekonwencjonalnie- ale nie w przypadku refluksu, który jest tak jak napisałem powyżej w dosyć prosty sposób do wyeliminowania za pomocą chociażby odpowiedniej diety( i lub suplementów - będzie jeszcze szybciej). Operacja na refluks to dla mnie osobiście głupota, a w szczególności głupota lekarza który to zalecił. Wycinanie, odcinanie i tp. nie rozwiązuje przyczyny problemu. To nie jest leczenie ludzi tylko ich okaleczanie!!!!!!! Zapamiętaj - Nrodowa Fikcja Zdrowia nigdy nie leczy przyczyn choroby tylko objawy. co polecam? Polecam CUD. Czyli tłumacząc ten skrót - czas unieść d*pę i zabrać się do roboty. Przeczytaj kilka książek np Cud pH (https://allegro.pl/produkt/probowalam-juz-wszystkiego-zeby-schudnac-przelomowy-program-odchudzajacy-cud-rownowagi-ph-young-robert-o-young-shelley-redford-d44f89e0-35ae-485f-a997-4ad3abe3ebc1?string=cud%20pH&bmatch=product-buynow-new-price-eyesa-boo-1-1-0903) , Jadwiga Kępisty leczenie żywieniem (https://allegro.pl/oferta/leczenie-zywieniem-jadwiga-kempisty-i-urszula-ch-8340027053?reco_id=7fc97ff1-d335-11e9-a75d-246e9677f3c0&sid=3ec404f37aa2fad6253fa5dd6bb023427743f77ee2f01bb84454c4701b8c0118) i coś tam jeszcze - inwestycja w granicach 70 zł, a wiedza bezcenna. jak coś przeczytasz, to możemy dalej pogadać, a na razie nie ma o czym, bo nic nie wiesz o swoim organizmie ( wystarczy wiedza ze szkoły podstawowej). https://10blogdazdrowie.pl/index.php/niedobor-kwasu-zoladkowego-objawy-powazne-konsekwencje-rozwiazania/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grzegorzu, dziekuje za te linki.
Nie wiem czym sie zajmujesz, ale chyba troche wiedzy posiadasz :)
Napisalam to pytanie, poniewaz sama myslalam kiedys o operacji, a dlaczego?
Dlatego, ze wiele lat(od czasow liceum)zmagam sie z nieprzyjemnym zapachem z ust, ktory bardzo czesto sie pojawia(jak cos zjem jest lepiej), za chwile znow to samo...kiedys dawali mi leki IPP, ale nie lubie brac lekow non stop, wiec po latach wolalam bardziej pomoc sobie dieta...
Cynk do ssania ok, ale przeciez nie bede go wiecznie brala...
Mialam tez helicobacter- po antybiotykach poprawa, a gdy przestalam brac problem powrocic...
Dodatkowo po latach odkrylam krypty migdalow(z nieprzyjemna zawartoscia), najlatwiej byloby usunac migdaly, ale ponoc to tez ostatecznosc...
Probuje wyciskac te resztki, ale to meczace(angin nie mam, ale mialam jako dziecko plus z 2 w wieku nastoletnim i wtedy sie zrobily krypty).
Szczeka juz boli od gum do zucia...
Nie wiem jak to jest, ze w 21 wieku nie znalezli skutecznych sposobow na obie dolegliwosci...
Mozesz cos doradzic? Nigdzie nie znalazlam skutecznego rozwiazania mojego problemu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Kompleksowy Program Ochrony Zdrowia opracowany przez lekarzy. Zajmuję się tym od ponad 4 lat a zdrowiem od ponad 9 ( hobbystycznie, ale tak aby umieć pomóc sobie i swojej rodzinie i być może komuś jeszcze). Jeśli jesteś zainteresowana to dzwoń - prezentacja jest bezpłatna. Jeśli ja nie dam rady pomóc, to mamy wsparcie odpowiednich specjalistów i można się czegoś dowiedzieć
607 798 000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

Dobry fizjoterapeuta w przystępnej cenie??? (43 odpowiedzi)

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego i w miarę niedrogiego...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

do góry