Refundo

Odszkodowania Ubezpieczenia

Gdańsk, al. Grunwaldzka 505/6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super! wątek zamknięty Dziękuję za zajęcie się moją sprawą!
~A
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 grudnia 2017

Najlepsza firma odszkodowawcza w Trójmieście! wątek zamknięty Jesteście naprawdę super, polecam wszystkim!
~Idalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Odzyskałam odszkodowanie! wątek zamknięty Odzyskałam odszkodowanie od pracodawcy, który nie chciał mi go wypłacić,...
~Monia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 grudnia 2017

Super! wątek zamknięty Jestem modelką, więc ciało to moje narzędzie pracy. Jak złamałam nogę nie...
~Marika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2017

Co tu dużo mówić wątek zamknięty Co tu dużo mówić, odzyskałam odszkodowanie!!!
~Apsik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Obsługa na medal wątek zamknięty Dopiero się do nich zgłosiłam, ale już jestem zadowolona. Prowadzą krok po...
~Emi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Polecam wątek zamknięty Żadnych zastrzeżeń. Nie pobierają opłat z góry także niczym nie trzeba się...
~Alina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Polecam Refundo do odzyskania odszkodowania wątek zamknięty Korzystałem już jakiś czas temu, ale gdybym miał problem od razu zgłosiłbym...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Pełne odszkodowanie, profesjonalnie i skutecznie wątek zamknięty Profesjonalna i godna polecenia firma. Wiadomo, że nie wszystko od nich...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Spokojni i poukładani wątek zamknięty Z prawnikami, którzy teraz są w Refundo współpracowałam przy bardzo przykrej...
~Ala
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Odzyskanie odszkodowania wątek zamknięty Co tu dużo mówić, są skuteczni, całą papierologię biorą na siebie.
~Daboni
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry