Widok

Rehabilitant dla niemowląt Wejherowo i okolice/ OWI Wejherowo

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć! Poszukuję informacji i namiarów na fajnego i rozsądnego rehabilitanta dla mojej 4miesięcznej córci z podejrzeniem wzmożonego napięcia mięsniowego. Idziemy na dniach do OWI, ale jakoś nie umiem im zaufać po wizycie u pani doktor. Ma ktoś jakieś doświadczenia z OWI w Wejherowie lub może coś nam doradzić ?
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj w OWI w Gdyni. Mam do nich zaufanie. Moja córka chodziła przez 9 miesięcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy w owie wejherowie wiecej nam zaszkodzić niż pomoc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kto Was rehabilitowal ze taka negatywna ocena?, wlasnie wybieram się tam z moja corka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też czekam na więcej info! Zaczynamy tam rehabilitacje od stycznia i już mam złe przeczucia :( Niestety do Gdyni mi za daleko, bo nie mam prawa jazdy. Dlatego szukam kogoś prywatnie, kto mógłby rehabilitować ze mną córcię.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ela Mocek. Namiary na nią znajdziesz w większości wątków nt rehabilitacji. Ja bym nie liczyła na wiele po owi nawet po tym gdyńskim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również mogę polecić Panią Mocek, ale ona rehabilituje metodą Vojty. a ona nie wszystkim pasje bo jest dość kontrowersyjna ;)
no i ona jest z Gdyni, nie wiem czy do Wejherowa by dojeżdżała.

Ja należę do OWI w Gdyni, jestem zadowolona bardzo z mojej rehabilitantki, ale i tak musze się z nią umawiać prywatnie na rehabilitację bo co to jest 2-3 spotkania na miesiąc w OWI :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja do OWI w Wejherowie kilka razy dzwoniłam z prośbą do Pani rehabilitantki o szybki kontakt w sprawie prywatnych zajęć, bo czas ucieka. Pani z sekretariatu niby zawsze jej to przekazywała, ale nie doczekałam się żadnego odzewu. To już mnie zraziło na starcie. A metody Vojty wolałabym uniknąć.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy korzystał ktoś z usług pani Anny Radwańskiej-Kapała albo Kołosowskiej Anny ?
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy któraś z pań rehabilitował dziecko u pani Kingi? Idę pierwszy raz i niewiem czego się spodziewać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Centrum Psychologiczo Pedagogiczne

Oferta dla niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym ocena poziomu funkcjonowania intelektualnego,
ocena gotowości szkolnej 5-6 latków,
diagnoza i terapia Integracji Sensorycznej,
terapia neurorozwojowa NDT Bobath,
Kinesiology tapping,
diagnoza i terapia logopedyczna,
gimnastyka korekcyjna (niezbędne jest zaświadczenie z określeniem rodzaju wady postawy),
zajęcia ogólnorozwojowe dla 5-6 latków,
zajęcia ruchowe,
zajęcia manualne i grafomotoryczne przygotowujące do pisania,
Warsztaty: "Dobry start, czyli jak polubić szkołę".

ul. Szalupowa 5B
80-299 Gdańsk-Osowa
Tel: 690-848-800
sekretariat@osowacentrum.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wejherowo

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

do góry