Rehasfera

Rehabilitacja

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 16/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mariusz - opinia Pani Kasia jest bardzo profesjonalna i uważna, a co najważniejsze -...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lutego 2023

MagdaB - opinia Z czystym sumieniem polecam panią Kasię. To osoba bardzo zaangażowana w swoją...
~MagdaB
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lutego 2023

Małgorzata - opinia jest najlepsza !!! Trafiłam do Pani Kasi z ogromnym bólem po niedoleczonym...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lutego 2023

Katarzyna - opinia Trafiłam z ogromnym bólem klatki piersiowej, który złapał mnie po treningu...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

MF - opinia Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i mega wiedza! Obudziłam się rano ze...
~MF
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lutego 2023

Agnieszka - opinia Dzięki Pani Kasi wróciła pełna sprawność mojego barku i ręki. Lekarze...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

A. K - opinia Kasia jest godna polecenia fizjoterapeutka, rzetelna, jej wiedze i fachowość...
~A. K
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Anna - opinia Pani Kasia to profesjonalistka w swojej dziedzinie. Korzystam już z Jej...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

K.S. - opinia Jestem po wypadku samochodwym, w którym ucierpiała moja szyja. Pani Kasia...
~K.S.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 stycznia 2023

MaciejŁ - opinia Ręce, które leczą. Pani Kasia pomogła mi w trudnej rehabilitacji. Polecam!!!
~MaciejŁ
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 stycznia 2023

Beata - opinia bardzo polecam Kasię. Pomaga w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 stycznia 2023

Agnieszka B. - opinia Pani Kasia daje z siebie wszystko, dodatkowo potrafi wytłumaczyć co i...
~Agnieszka B.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 stycznia 2023

W.K. - opinia Polecam Panią Kasię z całego serca. Szybko i skutecznie naprawiła moją...
~W.K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 stycznia 2023

Kinga - opinia Serdecznie polecam najlepszy gabinet na pewno w Trójmieście , jeśli nie w...
~Kinga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 stycznia 2023

Mariusz - opinia Cudowna Pani Kasia! Po dwóch wizytach bóle pleców zniknęły. Widać ogromną...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 stycznia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry