Ręka w mące

Pizzerie

Gdynia, gen. broni Władysława Sikorskiego 2A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna Łabuńska - opinia wątek zamknięty Dziś pierwszy raz zamawiałam jedzenie w tej restauracji i jesteśmy z rodziną...
~Katarzyna Łabuńska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 marca 2020

Najlepsza pizzeria w Gdyni wątek zamknięty Coś innego, coś wspaniałego ;)
~Stały Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2019

Dramat wątek zamknięty Zamowilam pierwszy i ostatn raz makaron. Dostalam zapiekany kiedy o taki nie...
~Motogirl
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2018

Polecam! wątek zamknięty Pyszna pizza - dużo składników , bardzo dobre ciasto - Pizza na 5+ Makaron -...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2018

Makaron z krewetkami wątek zamknięty Niestety makaron z krewetkami slaby, czosnek przypalony nie dało sie zjeść...
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 listopada 2017

Polecam. :) wątek zamknięty Super knajpka, fantastyczni ludzie. Polecam goraco. A takich klientow jak...
~Agata :)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2017

Nie polecam tego miejsca ze względu na obsługę i jej stosunek do klienta. wątek zamknięty Fatalne zachowanie i arogancja ze strony personelu. Czas oczekiwania na...
~Kinga P.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

fatalna realizacja zamówienia - nie polecam wątek zamknięty Zamówiłam przez pyszne.pl: pizze klasyczna z serowymi brzegami+sos pomidorowy...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

Coraz gorzej... Nie polecam. wątek zamknięty Od momentu w którym lokal zmienił właściciela - zamówiliśmy trzy razy. 10...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lutego 2017

Mega. :) wątek zamknięty Daje w 100% okejke za caloksztalt
~Pizza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

3 godz oczekiwania i nie to co zamawialam wątek zamknięty Nie polecam na dowóz czekałam 3 godz dzwonię do pizzerii i niby jedzenie już...
~Puczi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

polecam wątek zamknięty Zamówiłam pizzę na wynos (fungi), przyjechała nawet przed czasem. Pan, który...
~luna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

Rewelacja !! Jedna z najlepszych pizz jaką jadłem wątek zamknięty Rewelacja !! Jedna z najlepszych pizz jaką jadłem
~Sławek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

Najlepsza Pizzeria wątek zamknięty Jeżdżę już od kilku lat do Trójmiasta na wakacje rodzinką i próbowaliśmy...
~Adrian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

Jak zawsze dobra pizza :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wątek zamknięty Ostatnimi czasy więcej razy zamawiałem z tej pizzerii na dowóz nie zawsze...
~Filip
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

~Dorian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Bardzo Dobra pizza i potrawy wątek zamknięty Polecam każdemu tą pizzerie świetna obsluga i dostawcy .
~Maciej
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2015

Najlepsza Pizza bez dwóch zdań ;) wątek zamknięty Witam polecam wszystkim pizzernie o nazwie Alcapone jem tam bardzo często,...
~Kotlet
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2015

Niedrogi lokal pizza na wypasie :) :) wątek zamknięty Uczęszczam do Capone od dłuższego czasu jedzenie jest smaczne i jak na...
~Andrzejek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2015

Polecam wątek zamknięty Byłem we wrześniu kilka razy, smacznie, ceny są przystępne, w miarę szybko i...
~Kamil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry